Udostępnij:

kuchnia+ HD

Kanał kuchnia+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. kuchnia+ HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Styl życia
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Kuchnia+ - polski kanał kulinarny, powstały w 2006 roku. Stacja dedykowana jest zarówno osobom rozpoczynającym swoją przygodę z gotowaniem, jak i bardziej doświadczonym sympatykom tej sztuki. Ideą Kuchni+ jest dostarczanie inspiracji kulinarnych oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Kuchnia+ na żywo - live stream online

Programy znajdujące się w ramówce mają poszerzać kulinarne horyzonty, pomagać w odkrywaniu polskich smaków i sekretów kuchni innych kultur oraz dostarczać inspiracji do przygotowania smacznych i nowoczesnych potraw.

Kluczowymi elementami na antenie są produkcje własne stacji  – ABC GOTOWANIA dla początkujących miłośników gotowania, Zielona rewolucja Marty Dymek, przedstawiająca bogactwo kuchni roślinnej, David w Europie, z Davidem Gaboriaud, który w każdym odcinku przybliża kuchnię innego kraju Europy, a także Widelcem po mapie, 365 obiadów Mariety Mareckiej czy Desery Dekera.

Kanał nadaje również cook news, jedyny w Polsce program informacyjny poświęcony sztuce kulinarnej oraz branży gastronomicznej.

Oprócz polskich produkcji stacja emituje zagraniczne programy, m.in. serie Jamiego Oliviera, Anthonego Bourdain czy Jamesa Martina a także reality Top Chef.

Kuchnia+ nadawana jest 24 godziny na dobę w jakości HD. Spośród platform cyfrowych dostępna jest jedynie w NC+ oraz w najlepszych sieciach kablowych w całej Polsce (Vectra, Netia, UPC), a także w serwisie internetowym Player+. Znajdujący się w nazwie kanału "+” to symbol jakości i przynależności do platformy NC+ i rodziny kanałów produkowanych przez ITI Neovison.

Kanał Kuchnia Plus i jej stream, najczęściej internetowy to ważna część oferty niemal wszystkich telewizji. Ale nie tylko. Obecnie Kuchnia Plus wchodzi także na rynek internetowy, oferując live stream na mniejszym ekranie. Różnorodność tej anteny nie jest zbyt duża, ponieważ sama nazwa wskazuje na program, jaki oferuje Kuchnia Plus. W wielu przypadkach ten kanał może być jednak niezwykle pożyteczny, szczególnie gdy zwrócimy uwagę na jego popularność i rosnące zainteresowanie. Na jakiej platformie oglądać antenę Kuchnia Plus?

Stream online - Kuchnia Plus. Gdzie konkretnie obejrzeć ten kanał w internecie

Przedstawiając kanał Kuchnia Plus w transmisji online, trzeba pamiętać, że tak jak inne nie jest on całkowicie za free. W zasadzie płacić za jego program tv płacimy wszędzie, choć jego dostępność nie jest zbyt duża. Obecnie Kuchnia Plus jako live stream jest pokazywany tylko na jednej platformie, która jest na szczęście liderem w tej branży. Jej monopol zależy przede wszystkim od pierwotnego pochodzenia kanału, co pozwoliło witrynie posiąść te prawa. Samotna strona posiada sporo minusów, ale wiemy chociażby, że legalność pozostałych internetowych telewizji musi podlegać ogromnym wątpliwościom. Kuchnia Plus na żywo oferuje w szczególności konkretną tematykę, która na przestrzeni lat zyskała sporo obrońców i wiernych widzów. Jaka witryna jest liderem internetowym?

Lubimy tajemnice, ale w kwestii tego kanału nie możemy tego w żaden sposób ukrywać. Antena Kuchnia Plus jako stream online zgłasza swoją obecność na platformie Player.pl, czyli absolutnym liderze w branży. Witryna pod tym adresem skupia się w pierwszej kolejności na zaproponowaniu nam ciekawych pakietów telewizyjnych. Kanałów jest naprawdę sporo, ale sam Kuchnia Plus jest obecna praktycznie we wszystkich zestawach. Na ten moment ceny za antenę Kuchnia Plus w zestawach zaczyna się od 15 złotych miesięcznie. Kwoty za ten i inne kanały są jednak również znacznie większe, ponieważ przekraczają dwukrotność wyżej wymienionej stawki. Bardzo często sięgają granic pakietów telewizyjnych, ale zawierają liczne inne ciekawe korzyści. Najważniejsze z nich to jakość HD i szansa na oglądanie na kilku urządzeniach.

Kuchnia Plus jako stream w telewizji

Kwestia oglądania anteny Kuchnia Plus live na większym ekranie skupia się na wyborze konkretnej stacji. Do wyboru w sprawie anteny Kuchnia Plus mamy aż pięciu właścicieli telewizyjnych, którzy tak, jak Player.pl oferuje liczne oraz ciekawe pakiety. Na czele tego istotnego wyścigu stoją dwie stacje: Canal+ oraz Cyfrowy Polsat. Szczególnie ta pierwsza telewizja jest ciekawa, ponieważ opisywany kanał oferuje w standardowych, czyli najniższych cenowo zestawach. Piątkę propozycji zamykają także takie stacje, jak Netia, Vectra oraz UPC. We wszystkich wymienionych telewizjach możemy dostrzec spore różnice, przede wszystkim w sposobie dostarczania sygnału.

Liderem w różnorodności jest coraz bardziej popularna Netia, ponieważ proponuje ona nowoczesne podłączenie kanałów za pomocą światłowodu. Ten sposób jest o wiele lepszy zwłaszcza podczas burz czy opadów deszczu, gdyż nie musimy spodziewać się żadnych zakłóceń. Ta forma jest jednak nadal daleko w tyle, bo nie każdy dom, a zwłaszcza miejscowość jest podłączona tą drogą. Ogólne zestawy w każdej z tej telewizji są takie same - najtańsze zaczynają się już od 40 złotych miesięcznie, choć są również droższe z dodatkowymi korzyściami.

Kuchnia Plus - charakterystyka kanału

Przedstawianie oferty programowej tego kanału jest chyba najprostsze spośród innych anten. Kuchnia Plus w transmisjach na żywo czy w ogólnym programie tv, koncentruje się na pokazywaniu Polakom jak najlepszej pracy w kuchni. Różne sposoby gotowania najbardziej popularnych polskich dań, a także zdrowy styl życia to główny nurt pracy osób tej stacji. Antena Kuchnia Plus pozwala również rozwijać pasję kulinarną na temat kultury żywienia i gotowania z innych krajów świata.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Wt 25/06
 4. Śr 26/06
 5. Cz 27/06
 6. Pt 28/06
 7. So 29/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. ABC gotowania - kuchnia amerykańska Świat Magazyn Kulinarny

  1. M jak mięso 7 Świat serial dokumentalny

   1. Zgrillowani 2 Świat Magazyn Kulinarny

    1. Dzień dobry, śniadanie 2 Świat Magazyn Kulinarny

     1. Bosacka daje radę 2 Świat magazyn poradnikowy

      1. Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków Świat serial dokumentalny

       1. Ainsley i śródziemnomorska potęga smaków Świat serial dokumentalny

        1. m jak mięso 6 Świat serial dokumentalny

         1. Jakubiak rozgryza Włochy Świat Magazyn Kulinarny

          1. Bosacka daje radę 2 Świat magazyn poradnikowy

           1. U sąsiadów w kuchni 12 Świat serial dokumentalny

            1. U sąsiadów w kuchni 12 Świat serial dokumentalny

             1. M jak mięso 5 Świat serial dokumentalny

              1. Domowa piekarnia Kucharskiego 4 Świat Magazyn Kulinarny

               1. Jamie Oliver: Superfood na co dzień Świat serial dokumentalny

                1. Bosacka daje radę 2 Świat magazyn poradnikowy

                 1. Jakubiak rozgryza Tajlandię i Kambodżę Świat serial dokumentalny

                  1. Dzień dobry, śniadanie 2 Świat Magazyn Kulinarny

                   1. Domowa piekarnia Kucharskiego 3 Świat Magazyn Kulinarny

                    1. Włoska kuchnia Gino: Piękno tradycji Świat serial dokumentalny

                     1. Włoska kuchnia Gino: Piękno tradycji Świat serial dokumentalny

                      1. The Layover Świat serial dokumentalny

                       kuchnia+ HD

                       Kanał kuchnia+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
                       Zgłoś błąd