Udostępnij:

Polsat Sport Premium 1

Kanał Polsat Sport Premium 1 na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. Polsat Sport Premium 1
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Platforma Canal Plus Online
 1. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Polsat Sport Premium w CANAL+Online
  15 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Platforma CANAL+ (nc+)
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram

Polsat Sport Premium 1 to kanał telewizyjny, który powstał w 2018 roku a jego start ściśle wiąże się z pozyskaniem przez Telewizję Polsat praw do pokazywania piłkarskiej Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA. Kanały Polsatu Sport Premium nadają w jakości Super HD.

Polsat Sport Premium 1 na żywo i live stream online

Kanał razem ze stacją Polsatu Sport Premium 2 i czterema kanałami PPV nadającymi w trakcie rozgrywanych meczów tworzy sportowy pakiet premium dostępny w satelitarnej telewizji Cyfrowego Polsatu i NC+. Ponadto kanał dostępny jest w wybranych sieciach kablowych jako opcja dodatkowa premium. Za dostęp do kanałów pobierana jest miesięczna opłata, która uzależniona jest od operatora telewizyjnego.

Fani piłki nożnej na kanałach Polsat Sport Premium mogą oglądać transmisje wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA, a także większość spotkań Ligi Europy UEFA. Ponadto na wymienionych kanałach dostępne są relacje z Ligi Młodzieżowej UEFA i Ligi Mistrzów w Futsalu.

Oprócz transmisji na żywo z wymienionych rozgrywek, kanały premium oferują studio przedmeczowe i pomeczowe przy okazji wszystkich meczów Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Studio trwa od godziny 18:00 a kończy się przed godziną 01:00. Eksperci zgromadzeniu w studio komentują wszelkie tematy związane z danymi rozgrywkami, drużynami i meczami.

Studio Polsatu i zastosowane nowoczesne technologie przygotowane specjalnie na rozgrywki Ligi Mistrzów pozwalają na jeszcze większą i bardziej szczegółową analizę tego co wydarzyło się na boisku.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

Polsat Sport Premium 1

Kanał Polsat Sport Premium 1 na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd