Udostępnij:

DOMO+ HD

Kanał DOMO+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. DOMO+ HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Styl życia
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Domo+ - polski kanał telewizyjny istniejący od 2008 roku o tematyce projektowania przestrzeni. Zasięg stacji to około 3,8 miliona gospodarstw domowych.

Domo+ na żywo - live stream online

Celem stacji jest inspirowanie widzów oraz dawanie im praktycznych wskazówek do metamorfoz wnętrz i ogrodów. Odbiorcy mogą zobaczyć miejsca dostępne dla niewielu, takie jak domy celebrytów, luksusowe posiadłości i niesamowite hotele.

Na antenie Domo+ widzowie obejrzą najlepsze polskie i zagraniczne programy o nieruchomościach, architekturze i designie, ogrodnictwie i ekologii. W ramówce znajduje się wiele programów o charakterze poradnikowym, programy rozrywkowe i serie dokumentalne.

Dużą część ramówki zajmują produkcje własne stacji, m.in. seria Home staging – mieszkania do sprzedania, w której prowadząca pomaga bohaterom sprzedać lub wynająć mieszkanie. Natomiast w Domach gwiazd, Omenaa Mensah przybywa z kamerą do domów polskich celebrytów. Z kolei w programie Remont w 48 godzin projektant Tomasz Pągowski udowadnia, że remont w 2 dni jest możliwy. Programy cieszące się dużą popularnością to również Daleko od miasta oraz Wyzwanie – nowe mieszkanie.

Kanał jest nadawany 24 godziny na dobę w jakości HD, a żaden program nie jest przerywany reklamami. Spośród platform satelitarnych dostępna jest jedynie w NC+ oraz w kilku sieciach kablowych w całej Polsce, takich jak Vectra, Netia i UPC, a także w serwisie internetowym Player+. Znajdujący się w nazwie kanału "+” to znak jakości i przynależności do platformy NC+ i rodziny kanałów produkowanych przez ITI Neovison.

Plan transmisji konkretnych kanałów telewizyjnych po kilku latach wybudził się z letargu. Takie wnioski można wysunąć przede wszystkim z licznych zmian, które zaszły w samym sposobie transmisji, ponieważ teraz można obejrzeć niemal wszystko w internecie. Nie inaczej jest w przypadku kanału Domo Plus, którego live stream cieszy się stosunkowo dużą popularnością. Domo Plus swoją tematyką przyciąga coraz więcej abonentów, mimo że transmisje na żywo nie są za darmo. Nawet jako stream online, Domo Plus wymaga opłaty za swój program tv. Na jakiej konkretnie platformie można oglądać programy Domo Plus?

Stream online kanału Domo Plus. Gdzie konkretnie oglądać?

Antena Domo Plus na żywo to pełna gama ciekawych programów. Tematyka ogólna, dotycząca przede wszystkim ludzi, przyciągnęła widzów nie tylko przed ekrany telewizora. Na ten moment dostarczyciele sygnału z tego kanału mogą pochwalić się jedną z najlepszych statystyk w kwestii oglądalności. Domo Plus dzięki dobrej pozycji na rynku telewizyjnym, znalazł się również na niezłym miejscu transmisji w internecie, ponieważ obecnie dominuje na jednej z najlepszych platform. Oczywiście legalnej, gdyż na szerokim rynku internetowym aż roi się od oszustów, wymagających płacenia za nielegalne transmisje. Domo Plus swój program pozostawia niezmieniony, choć ostatnio dał się poznać jako świetna instrukcja dla przeprowadzających remonty.

Przedstawianie możliwości internetowych w sprawie kanału Domo Plus zaczynamy oraz kończymy tylko na jednej witrynie. Niezmiennie bowiem jego kapitalną ofertą zajmuje się strona Player.pl, czyli przodownik w transmisjach online. Mimo że nie jest najstarsza na rynku, to zyskała przewagę nad innymi głównie dzięki świetnej propozycji o ogromnym korzyściom. Obecnie na platformie Player.pl dominują bardzo interesujące pakiety z antenami telewizyjnymi, których istotną część stanowi Domo Plus. Wspomniane zestawy są o tyle lepsze niż te u konkurencji, że trafiają w możliwości każdego portfela. Najtańsze pakiety zaczynają się już po cenie 15 złotych miesięcznie, z kolei najdroższe przekraczają drugie tyle. Więcej pieniędzy oznacza jednak dostęp do szerszej gamy korzyści - z jakością HD na czele. Interesująca powinna być także możliwość oglądania transmisji na kilku urządzeniach.

Domo Plus jako stream telewizyjny

Wiemy już, że Domo Plus jako live stream w internecie nie jest za free, jednak co z telewizją? Tutaj sytuacja powinna być jasna jeszcze długo przed zakupem danego pakietu, bo oczywiste jest płacenie abonamentu. Jeśli chodzi o wybór, to do dyspozycji mamy przede wszystkim pięć stacji telewizyjnych. Naturalnym liderem w kwestii tego kanału jest macierzysty dostawca - Canal+. Wysoko stoją jednak także akcje Cyfrowego Polsatu, Vectry, UPC czy Netii.

Ta ostatnia telewizji to prawdziwy pionier na rynku, ponieważ na piedestale od początku stoi wygoda klientów. Netia skupia się na dostarczeniu sygnału z tego i innych kanałów za pomocą światłowodu. Jest to o wiele ciekawsza i bezpieczniejsza forma dostarczania sygnału, ponieważ nie ogranicza nas podczas złych warunków pogodowych. Nie musimy więc martwić się żmudną instalacją, gdyż wystarczy sprawdzić, czy do naszego mieszkania jest doprowadzony wspomniany światłowód. Same pakiety z kanałami telewizyjnymi są równie atrakcyjne, ponieważ nie tylko w Netii ich ceny rozpoczynają się już od 40 złotych miesięcznie.

Domo Plus i szczegółowy program kanału

Zostawiając jednak już szczególne oferty i propozycje, warto zapoznać się także z samym programem kanału. Domo Plus to przede wszystkim jedna z pierwszych tego typu anten, która zajmuje się inspirowanie widzów do zmian w swoim otoczeniu. Będąc jeszcze bardziej precyzyjnym - Domo Plus przedstawia interesujące rzeczy związane z architekturą domu czy ogrodu. Kanał jest również przeznaczony dla majsterkowiczów, którzy znajdą tutaj ciekawe porady i różne nowości z tym związane.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Wt 25/06
 4. Śr 26/06
 5. Cz 27/06
 6. Pt 28/06
 7. So 29/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Kupiliśmy sobie zamek - damy radę 2 Świat serial dokumentalny

  1. Kupiliśmy sobie zamek - damy radę 2 Świat serial dokumentalny

   1. Cudotwórcy 6 Świat magazyn poradnikowy

    1. Domy za miliony 3 Świat serial dokumentalny

     1. Domy za miliony 3 Świat serial dokumentalny

      1. Wakacyjne domy na wynajem Świat serial dokumentalny

       1. Dowborowa od nowa Świat serial dokumentalny

        1. Daleko od miasta Świat serial dokumentalny

         1. Tomasz Pągowski. Remont u Ciebie 4 Świat magazyn poradnikowy

          1. Sposób na małe M Świat serial dokumentalny

           1. Ucieczka na wieś Świat serial dokumentalny

            1. Ucieczka na wieś Świat serial dokumentalny

             1. W mieście czy na wsi Świat serial dokumentalny

              1. Wielkie projekty: Australia 10 Świat serial dokumentalny

               1. Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni Świat magazyn poradnikowy

                1. Cudotwórcy u siebie: Drew się żeni Świat magazyn poradnikowy

                 DOMO+ HD

                 Kanał DOMO+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
                 Zgłoś błąd