Udostępnij:

CANAL+ Seriale HD

Kanał CANAL+ Seriale HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. CANAL+ Seriale HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Platforma Canal Plus Online
 3. Player
 1. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Pakiet Sport w Canal+Online
  45 PLN Za miesiącWybieram
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Canal+ Prestige w Netii
  45 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Canal+Prestige w UPC
  59,90 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet CANAL+ Prestige w Vectrze
  49,99 zł Za miesiącWybieram

Canal Plus Seriale to stacja, która powstała w 2015 roku, zastępując istniejący wcześniej Canal+ Film 2. Jest jednym z dziesięciu obecnie istniejących kanałów grupy C+.

Canal Plus Seriale na żywo - live stream online

Ramówka stacji całkowicie skupia się na udostępnianiu swoim odbiorcom najlepszych, najpopularniejszych i najnowszych seriali oraz filmów produkcji Polskiej i zagranicznej. Kanał jest odpowiednikiem francuskiego Canal+Series 

W ramówce C+Seriale fani najlepszego kina zawsze znajdą coś dla siebie. Codzienne emisje najlepszych seriali i filmów przyciągną przed telewizor największych kinomaniaków. Ponadto w ramówce stacji można znaleźć również magazyny i programy poświęcone premierom telewizyjnym, aktualnościom filmowym i relacjom z największych wydarzeń w świecie kina.

Wśród seriali udostępnianych na kanale Canal Plus Seriale znaleźć można najlepsze polskie produkcje C+ jak również wiele znanych zagranicznych seriali, a wśród nich między innymi: Skazany na śmierć: Sequel, Grimm, Midnight Sun, Piraci, Belfer, Wersal. Prawo krwi czy Quantico i wiele innych.

Na widzów czeka też wiele magazynów takich jak: Nie przegap, + De Lux czy Aktualności filmowe+.

Kanał dostępny jest w dodatkowo płatnym pakiecie C+ udostępnianym w telewizji satelitarnej nc+ jak również telewizjach kablowych – tych największych jak Netia i UPC, jak również mniejszych operatorów lokalnych.

Stacja Canal+Seriale dostępna jest również w Internecie na legalnej platformie telewizyjnej Player+, na której wykupując pakiet C+ można cieszyć się dostępem do wszystkich polskich kanałów telewizyjnych francuskiej grupy.

Kwestia dotycząca wszystkich kanałów telewizyjnych, w ostatnim czasie przeszła pewną metamorfozę. W pierwszej kolejności trzeba bowiem powiedzieć o rosnącej pozycji formy internetowej. Takie kanały jak Canal Plus Seriale coraz częściej zauważamy jako stream online, do którego dostęp jest naprawdę prosty. Większość klientów chwali sobie tę drogę oglądania programów tv, ponieważ oznacza to same korzyści. Przede wszystkim jeśli mówimy o rodzaju obsługi. Na jakiej platformie oglądać antenę Canal Plus Seriale?

Canal Plus Seriale - stream online. Jak wygląda sprawa oglądania w internecie?

Przechodząc do konkretów związanych z przedstawieniem oferty internetowej, trzeba pamiętać, że Canal Plus Seriale w tym miejscu nie jest za darmo. Oczywiście, będziemy mogli zobaczyć wszystkie transmisje, rzadko kiedy na żywo, ale musimy liczyć się także z płaceniem dodatkowych pieniędzy. Propozycja transmisji online w głównej mierze opiera się na dostarczeniu sygnału przez jedną platformę. Piszemy to z pewnym dystansem, ponieważ platforma oferująca stream online z anteny Canal Plus Seriale jest jedynym legalnym graczem na rynku. Reszta to właściciele pirackich witryn, które korzystają na naszej nieuwadze. Gdzie oglądać w sposób legalny kanał Canal Plus Seriale?

Propozycja platformy Player.pl

Nie będzie niespodzianką ani zaskoczeniem to, że program tv kanału Canal Plus Seriale znajduje się w ofercie Player.pl. Strona należąca do właścicieli Canal+, proponuje nam jednak dość ciekawe rozwiązania, ponieważ możliwość użytkowania zależy tak naprawdę od nas. Player.pl zajmuje się tylko i wyłącznie dostarczeniem jak najlepszego sygnału, który odbieramy dopiero po wykupieniu konkretnego pakietu. Na ten moment, witryna może pochwalić się największym zainteresowaniem zestawami sportowymi, choć zwykłe stacje - jak Canal Plus Seriale, również jest w czołówce. Głównym czynnikiem przyciągającym widzów są ceny, gdyż zwyczajowe pakiety zaczynają się już od 15 złotych miesięcznie.

Canal Plus Seriale i jego stream telewizyjny

Jeśli chodzi o tzw. stream telewizyjny, to należy pamiętać, że nadal jest on bardziej popularny od tego internetowego. Szeroka gama ofert, a także atrakcyjność poszczególnych pakietów startowych nie ma sobie równych. Do tego dochodzi również kwestia posiadania telewizora z wieloma interesującymi funkcjami. Tego nie zapewni na razie żadna z platform internetowych, ponieważ powszechność oglądania na dużym ekranie nie przemija. Sama propozycja z kanałem Canal Plus Seriale opiera się na wyborze zestawu i podpisaniu umowy między pięcioma stacjami. Przedstawiana antena to ważna część propozycji Cyfrowego Polsatu, Netii, Vectry czy UPC. Najlepszą pozycję zajmuje jednak Canal+, który rozpoczął dostarczanie sygnału z tego kanału.

Mniej rozpowszechnione stacje, takie jak Netia gromadzą konkretnie wybraną publiczność, przede wszystkim z powodu nowej formy dostarczania obrazu czy dźwięku. Tego typu właściciele stawiają w głównej mierze na nowoczesność, a nią bez wątpienia jest oglądanie przy pomocy światłowodu. Ludzie posiadający właśnie te telewizje, chwalą ten sposób zwłaszcza za ciągłość transmisji, gdyż żadne warunki pogodowe nie pokrzyżują naszych planów. Jeśli chodzi zaś o ceny za konkretne pakiety, to w każdej z wymienionych stacji, możemy się spodziewać podobnych stawek. Najtańsze zaczynają się już od 40 złotych miesięcznie.

Canal Plus Seriale wraz ze swoją charakterystyką

Specyfika anteny Canal Plus Seriale jest nam bardzo dobrze znana. Z samej nazwy łatwo wywnioskować, że właściciele kanału sposobią się na dostarczanie jak najlepszej transmisji z ciekawych fabularnie seriali. Smaczkiem, który znajdziemy na tym programie jest zakulisowa praca dziennikarzy, którzy przedstawiają ciekawostki z najlepszych planów filmowych w Polsce.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Śr 17/07
 4. Cz 18/07
 5. Pt 19/07
 6. So 20/07
 7. Nd 21/07
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Dyżur Świat serial obyczajowy

  1. Historia w liczbach Świat serial dokumentalny

   1. Historia w liczbach Świat serial dokumentalny

    1. The Office PL Świat serial komediowy

     1. The Office PL Świat serial komediowy

      1. C*A*U*G*H*T Świat serial komediowy

       1. C*A*U*G*H*T Świat serial komediowy

        1. Django Świat serial przygodowy

         1. El Inmortal - Gangi Madrytu Świat serial sensacyjny

          1. Baronowie Świat serial obyczajowy

           1. Baronowie Świat serial obyczajowy

            CANAL+ Seriale HD

            Kanał CANAL+ Seriale HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
            Zgłoś błąd