Udostępnij:

HBO2 HD

Kanał HBO 2 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. HBO2 HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet HBO 2 w Player
  PAKIET Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 1. Netia
  Pakiet HBO w Netii
  25 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet HBO w UPC
  29,00 zł Za miesiącWybieram

HBO 2 to drugi kanał z grupy HBO działający w Polsce od 2002 roku. HBO 2 podobnie jak pierwszy kanał jest stacją premium oferowaną w pakiecie HBO razem z dwoma pozostałymi stacjami grupy.

HBO 2 na żywo - live stream online

HBO znane jest na całym świecie jako jeden z najlepszych kanałów premium udostępniających najnowsze i najlepsze produkcje filmowe i seriale. HBO Polska odpowiada też za produkcję wspaniałych polskich seriali takich jak Wataha, Pakt czy Ślepnąc od Świateł, które zyskują popularność nie tylko na terenie Polski.

Ponadto HBO to też liczne seriale i filmy z całego świata. Seriale gra o tron i Gomorra znają wszyscy fani dobrego kina. Podobnie rzecz ma się wśród udostępnianych filmów, którychna HBO jest niezliczona ilość. 

Kanały HBO, HBO2 i HBO3 (w latach 2007-2016 jako HBO Comedy) dostępne są w płatnym pakiecie HBO dostępnym u operatorów telewizyjnych jak również internetowych.

Pakiet o którym mowa dostępny jest w dwóch telewizjach satelitarnych działających w Polsce – Cyfrowym Polsacie  i NC+. Aby móc wykupić dostęp do HBO należy mieć podpisaną umowę z jedną z tych telewizji.

Ponadto kanały dostępne są w pakiecie premium w wielu telewizjach kablowych – tych najpopularniejszych jak również mniejszych kablówkach o lokalnym zasięgu. Cena pakietu trzech kanałów zazwyczaj wynosi około 20 zł / miesiąc.

Podobny pakiet HBO zawierający trzy stacje dostępny jest u internetowego operatora telewizyjnego Player+, który oprócz treści na życzenie (VOD) posiada kanały na żywo w tym właśnie stacje HBO. W tym przypadku podobnie jak w tradycyjnych telewizjach, aby uzyskać dostęp do kanałów należy wykupić płatny pakiet HBO.

Plan transmisji, dotyczący pokazywania poszczególnych kanałów, nieco zmienił swoją retorykę. Na ten moment bardzo ważną pozycję w kwestii nadawania sygnału pełni transmisja online, która powoli wypiera tradycyjne formy. Nie jest to oczywiście definitywny koniec tych sposobów, ale takie kanały jak HBO 2 zgłaszają swoją obecność jako stream online. Widzowie w tym temacie są raczej jednego i tego samego zdania, ponieważ live stream jest w wielu przypadkach zdecydowanie lepszą drogą. W szczególności mamy tutaj na myśli wygodę czy szerszą dostępność w zestawieniu z tv, ponieważ jest ona niezwykle widoczna. Na jakiej platformie obejrzeć więc program tv kanału HBO 2?

Stream online z anteny HBO 2. Gdzie oglądać program drogą online?

Przedstawienie w sposób bardziej szczegółowy specyfiki kanału HBO 2 jest naprawdę proste. Mówiąc o tej antenie w formie transmisji online, nie można pominąć kilka istotnych kwestii, ponieważ ich jest naprawdę dużo. Wybierając bowiem konkretne stacje w postaci witryn internetowych nie możemy zapomnieć obostrzeń transmisyjnych. Przede wszystkim musimy wiedzieć, iż antena HBO 2 nie jest dostępna całkowicie za free, gdyż legalne strony przewidują regulowanie płatności. O tym temacie powiemy jednak jeszcze później, bo równie istotną rzeczą z naszego punktu widzenia bez wątpienia jest zgodność z prawem tych stron. Większość z nas wie, że wybór między legalnym a tym bardziej brudnym miejscem jest bardzo ważny, głównie z powodu jakości dostawy. Większość z witryn, które coś skrywają za swoimi plecami wymagają od nas płacenia za usługę mało profesjonalną, dlatego powinniśmy zorientować się w tym temacie. Gdzie obejrzymy HBO 2 jako live stream?

Oferta dwóch platforma internetowych

W przypadku kanału HBO 2 nie trzeba się za dużo rozwodzić. Temat jest tak maglowany od kilku lat, że przyswojenie całości powinno być raczej proste. Jeśli chodzi o tę antenę, to musimy pamiętać przede wszystkim o świetnych ofertach dwóch platform: IPLA oraz Player.pl. Te dwie strony nie różnią się między sobą praktycznie w żadnej kwestii. Obie bowiem proponują nam świetne zestawy z kanałem HBO 2. Co jest najbardziej istotne - najtańsze zestawy wykosztują nas jedynie 20 złotych za dostęp miesięczny. Do naszych możliwości zaliczy się oczywiście jakość HD oraz obejrzenie danego programu na kilku urządzeniach.

HBO 2 i jego stream telewizyjny

Szeroko przedstawiony sposób internetowy jest jednak niczym w przypadku tradycyjnej formy oglądania. Telewizyjna oferta z kanałem HBO 2 rozbija się przede wszystkim o wybór konkretnej stacji telewizyjnej. Właściciele Canal+ są oczywiście liderem w tym temacie, choć równie szeroko przedstawia się propozycja Cyfrowego Polsatu, Netii, Vectry oraz UPC. W temacie tej formy oglądania wybranych kanałów należy również rozdzielić pewne sprawy, dotyczące samego dostarczania sygnału, a także samych cen. Jak wygląda to w każdej z tych stacji?

Jeśli chodzi o różnorodność wszystkich tych telewizji, powinniśmy dotknąć wielu istotnych elementów. Najwięcej do powiedzenia w tym temacie ma właściciel Netii, który odchodzi od tradycyjnej formy dostarczania sygnału. Ta stacja przedstawia się za pomocą światłowodu, który jest stosunkowo młodą drogą telewizyjną. Przy okazji jest również coraz bardziej popularna, ponieważ dojście do niej zyskuje naprawdę duża liczba osób. Niestety, ogromnym minusem światłowodu jest mniejszy zasięg dotyczący małych miejscowości. Jeśli chodzi o ceny są one standardowe, ponieważ zaczynają się już do 40 złotych miesięcznie.

HBO 2 i jego charakterystyka

Sama specyfika tego kanału jest równie prosta. HBO 2 najbardziej znany jest ze swoich praw do pokazywania najlepszych seriali - zarówno polskich oraz zagranicznych. Poza tym świetnie wygląda sprawa z dokumentami na bieżące tematy, których jest coraz więcej na tej antenie. Oczywiście dobrze prezentuje się również kwestia filmów fabularnych.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Śr 17/07
 4. Cz 18/07
 5. Pt 19/07
 6. So 20/07
 7. Nd 21/07
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Zadzwoń do Jane Świat Dramat Obyczajowy

  1. Duchy Inisherin Świat komediodramat

   1. Barbie Świat komediodramat

    1. Bez litości 2 Świat thriller

     HBO2 HD

     Kanał HBO 2 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
     Zgłoś błąd