Udostępnij:

HBO3 HD

Kanał HBO 3 Comedy HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. HBO3 HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet HBO 3 w Player
  PAKIET Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet HBO w Netii
  25 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet HBO w UPC
  29,00 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet HBO w Vectrze
  24,99 zł Za miesiącWybieram

HBO3 to trzeci kanał z grupy HBO, który powstał w 2016 roku. HBO 3 zastąpiło wówczas istniejący wcześniej kanał HBO Comedy. HBO 3 to stacja na której w głównej mierze udostępniane są seriale produkcji HBO i filmy amerykańskiego giganta.

HBO3 na żywo - live stream online

Kanał istnieje od 2007 roku, ale jak wspomnieliśmy w latach 2007-2016 istniał pod nazwą HBO Comedy i odpowiadał za emitowanie filmów i seriali komediowych, a także standupów „HBO na stojaka”.

W obecnej formie kanał w swojej ramówce posiada podobne seriale i filmy co dwa pozostałe kanały HBO. Stacja nadaje całą dobę przez siedem dni w tygodniu a na antenie znaleźć można seriale produkcji HBO Polska takie jak Pakt czy Wataha, a także zagraniczne znane w Europie i na całym świecie.

Oprócz seriali HBO3 na swojej antenie prezentuje też najlepsze polskie i zagraniczne filmy a ich lista jest wręcz nieskończona, za sprawą licznych produkcji własnych i posiadanych praw do innych produkcji.

W początkowej fazie działania, kanał był dostępny na wyłączność na platformie Cyfra+ (obecnie NC+) i w wybranych sieciach kablowych. W późniejszych latach dostęp został poszerzany i dziś pakiet trzech kanałów HBO można uzyskać praktycznie od każdego operatora telewizji satelitarnej i kablowej.

Ponadto stacja dostępna jest w internecie w usłudze Player+. Jest to całkowicie legalny sposób na oglądanie trzech kanałów HBO na ekranach telewizorów Smart TV, komputerów, laptopów, tabletów czy nawet smartfonów.

Przedstawienie sytuacji na rynku transmisji trzeba coraz mocniej rozpatrywać w kategoriach dotąd nieznanych. Większość anten, w tym HBO 3 są bowiem prezentowane jako stream online, czyli jako stosunkowo nowa forma nadawania. Na ten moment na rynku rządzi oczywiście transmisja w telewizji, aczkolwiek duża liczba widzów preferuje tę drugą drogę. Powodów jest wiele, ale program tv anten podobnych do HBO 3, w taki sposób przedstawia się wygodniej zwłaszcza z perspektywy klienta, dlatego trudno dziwić się rosnącej popularności. Ta forma gwarantuje nam również o wiele większą dostępność do platform legalnych, ponieważ możemy z nich korzystać niemal przez całą dobę. Na jakiej platformie obejrzeć więc program stacji HBO 3?

Stream online z anteny HBO 3. Jakie strony oferują ten sposób oglądania?

Kwestia dotycząca live streamu z kanału HBO 3 jest w wielu aspektach mocno skomplikowana. Ogólny scenariusz w przypadku tego i innych tego typu anten opiera się na wyborze konkretnej platformy, ponieważ nie mamy dużej pewności w temacie dostępu. Jeśli chodzi o HBO 3 to oczywiście witryny nie oferują sygnału całkiem za darmo. Aby móc w pełni skorzystać z możliwości tego ciekawego programu, powinniśmy najpierw zaznajomić się z tematem legalności. Liczba platform niezgodnych z prawem jest naprawdę duża, dlatego istotne w sprawie HBO 3 jest znalezienie transmisji na żywo po legalnej drodze. Na ten moment jedynymi graczami na rynku, którzy nie zmieniają swojego statusu do tego tematu są dwie witryny internetowe. Dotyczą one prawdziwych liderów w tej branży. Gdzie oglądać online program tv anteny HBO 3?

Podanie nazw IPLA czy Player.pl w tym miejscy nie będzie zaskoczeniem. Obie te witryny są najbardziej atrakcyjne, jeśli wybierzemy dany pakiet. Liczba takich zestawów jest równie imponująca, ponieważ poza zbiorami sportowymi, najlepsze propozycje gwarantują nam oczywiście anteny ogólnotematyczne. Ich specyfika na wspomnianych witrynach jest raczej bardzo prosta w zrozumieniu, ponieważ jedyne, co musimy zrobić, to zarejestrować się na stronie. Wybór między tymi platformami jest stosunkowo jednoznaczny, gdyż jedna i druga strona nie różni się od siebie cenowo. Zarówno IPLA, jak i Player.pl proponują nam antenę HBO 3 w pakiecie "HBO". Stawka pieniężna nie przekracza 20 złotych za okres miesięczny.

HBO 3 i transmisja w telewizji

Mimo świetnych liczb transmisji online, to właśnie tradycyjna forma stanowi punkt odniesienia dla wszystkich klientów. Antena HBO 3 jest oczywiście bardzo mocno rozpowszechniona, ponieważ swoje walory prezentuje aż na pięciu stacjach telewizyjnych. Na ten moment najlepszą pozycję zajmuje telewizja Canal+, która kanały HBO oferuje w najlepszych pakietach telewizyjnych. Dalej świetnie prezentują się oferty Cyfrowego Polsatu, Netii, UPC oraz Vectry. Wszystkie te stacje są stosunkowo łatwo dostępne, aczkolwiek o wybór jest naprawdę bardzo trudno.

Rozróżnienie wszystkich tych propozycji jest jednak dosyć karkołomnym zadaniem. Wszystko tak naprawdę zależy od preferencji danego klienta, ponieważ kanał HBO 3 jest kształtowany przez każdego właściciela w inny sposób. Najmłodsze ze stacji, czyli Netia czy UPC nie różnią się cenowo, ale przede wszystkim w temacie nadawania sygnału. Pierwsza z tych telewizji stawia na nowoczesne prezentowanie swojej propozycji za pomocą światłowodu. Na ten moment ta oferta dotyczy jednak ścisłego grona odbiorców, gdyż nie wszyscy są do niego podłączeni. Największym plusem tej formy jest przede wszystkim możliwość obejrzenia programu w każdych warunkach.

HBO 3 - szczegółowa charakterystyka programowa

Prezentacja tego, co dokładnie oglądać na kanale HBO 3, dotyczy w dużej mierze szerokiej gamy seriali. Nasza wiedza na temat tej anteny opiera się właśnie na tego rodzaju programach - główną część stanowią polskie produkcje. Liderem jest oczywiście "Wataha", ale inne dokumenty światopoglądowe są równie fantastyczne.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Barbie: Gwiezdna przygoda Świat film animowany

  1. Teoria wielkiego podrywu Świat serial komediowy

   1. Teoria wielkiego podrywu Świat serial komediowy

    1. Smerfy Świat film familijny

     1. King: Mój przyjaciel lew Świat Film Przygodowy

      1. Wielki zielony krokodyl domowy Świat film familijny

       1. Lorax Świat film animowany

        1. Stażyści Świat Komedia

         1. Prawo ulicy Świat serial kryminalny

          1. Prawo ulicy Świat serial kryminalny

           1. East New York Świat serial kryminalny

            1. Mokra robota Świat serial sensacyjny

             1. 7500 Świat thriller

              HBO3 HD

              Kanał HBO 3 Comedy HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
              Zgłoś błąd