Udostępnij:

CANAL+ Family HD

Kanał CANAL+ Family HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. CANAL+ Family HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Platforma Canal Plus Online
 3. Player
 1. Platforma Canal Plus Online
  Pakiet Pakiet Sport w Canal+Online
  45 PLN Za miesiącWybieram
 1. Player
  Pakiet Canal+ i Eleven w Player+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Canal+ Prestige w Netii
  45 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Canal+Select w UPC
  49,90 zł Za miesiącWybieram
 2. UPC
  Pakiet Canal+Prestige w UPC
  59,90 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet CANAL+ Select w Vectrze
  44,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet CANAL+ Prestige w Vectrze
  49,99 zł Za miesiącWybieram

Canal+Family to kolejna stacja telewizyjna należąca do grupy telewizyjnej Canal+. Kanał rozpoczął nadawanie w Polsce 5 kwietnia 2013 roku a od 2014 roku nadaje w jakości HD. Treści dostępne na kanale skierowane są do rodzin, które mogą znaleźć filmy i seriale dla każdego – od najmłodszych po najstarszych widzów.

Canal Plus Family na żywo - live stream online

W ramówce stacji znaleźć można najlepsze produkcje z całego świata – rodzinnych seriali, filmów, ale również programów edukacyjnych i dokumentalnych. Szukając więc kanału w pełni rodzinnego, którego transmisje są odpowiednie dla każdego widza, warto wybrać kanał C+Family.

Na kanale Canal Plus Family od czasu do czasu można znaleźć też transmisje sportowe, które grupa C+ udostępnia gdy na pozostałych antenach sportowych brakuje miejsca na niektóre transmisje. Bardzo często na C+Family udostępniane są też pojedyncze mecze ostatnich kolejek rozgrywek ligowych np. Polskiej Ekstraklasy, gdy o jednej godzinie rozgrywanych jest kilka meczów.

Kanał dostępny jest w telewizji satelitarnej NC+ w pakiecie CANAL+. Wykupując więc pakiet C+, klient otrzymuje również dostęp do najbardziej rodzinnego kanału z oferty. Ponadto stacja dostępna jest również u operatorów telewizji kablowej takich jak Netia, UPC, Vectra czy też innych mniejszych lokalnych kablówek.

Canal+Family na żywo dostępny jest również w Internecie na platformie telewizyjnej online Player+. Wykupując dostęp do pakietu Canal+, użytkownik otrzymuje miesięczny dostęp do wszystkich treści na żywo udostępnianych na antenach C+.

Przedstawianie ofert dotyczących wszystkich kanałów telewizyjnych coraz częściej trzeba zaczynać od wyboru. Wyboru, który w głównej mierze opiera się na postawieniu na jedną z form: telewizyjną lub internetową. Większość anten, w tym Canal Plus Family występuje jako stream online, czyli zaznacza swoją obecność także w transmisji online. Wspomniany kanał jest zresztą jednym z liderów w tym sposobie nadawania, ponieważ możemy go znaleźć na dwóch ciekawych stronach. Na nasz minus działa jednak to, że antena Canal Plus Family nie jest za free, co znacząco może utrudnić oglądanie. Na jakiej platformie obejrzeć program tv z anteny Canal Plus Family?

Canal Plus Family jako stream online. Jak oglądać ten kanał w internecie?

Canal Plus Family od początku swojego istnienia w bardzo znaczący sposób przeszedł do pokazywania się w internecie. Droga online w przypadku tego kanału jest o tyle istotna, że swoją tematyką może przyciągnąć dosyć sporą widownie. Na ten moment do dyspozycji online mamy dwie strony, choć my zajmiemy się jedną, która jest ogólnodostępna. Z jej usług mogą więc skorzystać wszyscy chętni, ale muszą oni jednocześnie pamiętać, że stream na żywo z Canal Plus Family wymaga płacenia. To jedyny minus tej formy transmisji, jednak mamy wtedy pewność, że nie zostaniemy oszukani.

Propozycja jednej prywatnej platformy

W kwestii kanału Canal Plus Family transmitowanego w internecie nie możemy pominąć oferty Player.pl. Platforma oparta na szerokiej gamie pakietów telewizyjnych, dociera do coraz większej liczby klientów. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele czynników, aczkolwiek główny powód to chęci samych oglądających. Od dobrych kilku lat następuje bowiem znaczący przypływ widzów, którzy po prostu preferują tę formę obejrzenia ulubionego kanału. Canal Plus Family na witrynie Player.pl stanowi istotną część zestawów z antenami tv. Ich liczba jest naprawdę spora, ale w sprawie cen nie możemy powiedzieć złego słowa. Obecnie, najtańsze zbiory kanałów kosztują jedynie 15 złotych za miesięczny okres użytkowania.

Canal Plus Family i stream w telewizji

Przechodząc do tego co widzowie lubią najbardziej, czyli nadawania w telewizji, należy pochylić się nad konkretną ofertą. Na ten moment sprawa oglądania takich kanałów jak Canal Plus Family na ekranie telewizora rozbija się o wybór jednej, konkretnej stacji telewizyjnej. Liderem w temacie opisywanego kanału jest oczywiście Canal+, czyli właściciel, który rozpoczął nadawanie tej anteny. Program Canal Plus Family buduje również lwią część propozycji w Vectrze, Cyfrowym Polsacie, UPC oraz Netii.

Dyskusja na temat konkretnych stacji telewizyjnych dotyczy oczywiście cen za poszczególne pakiety. Zestawy, w których występuje Canal Plus Family najczęściej przyjmuje nazwę "Canal+ Prestige", a więc zawierające wszystkie kanały dostawcy. Forma oraz stawki za konkretnie wybrane pakiety nie jest także owiana szczególną tajemnicą, ponieważ możemy być pewni, iż się po prostu nie zawiedziemy. Standardowe przedziały cen zaczynają się już od 40 złotych miesięcznie. Bardzo często właściciele tych telewizji podają nam dodatkowo internet czy telefon.

Canal Plus Family i jego szczegółowy opis

Macierzysty dostawca sygnału z anteny Canal Plus Family od samego początku obrał sobie za cel konkretną widownie. Ten kanał jest niezmiennie przeznaczony dla rodzin z dziećmi, choć coraz więcej programów dotyczy również nastolatków. Największą oglądalność na antenie Canal Plus Family posiadają przede wszystkim bajki, ale także dokumenty na popularne tematy.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Tajemnice z góry Świat serial dokumentalny

  1. Il Re. Jego królestwo Świat serial kryminalny

   1. Il Re. Jego królestwo Świat serial kryminalny

    1. Skąd się bierze smak wina Świat film dokumentalny

     1. Rekruci Świat serial dokumentalny

      CANAL+ Family HD

      Kanał CANAL+ Family HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
      Zgłoś błąd