Udostępnij:

HBO HD

Kanał HBO HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. HBO HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet HBO 1 w Player
  PAKIET Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet HBO w Netii
  25 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet HBO w UPC
  29,00 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet HBO w Vectrze
  24,99 zł Za miesiącWybieram

Bogata propozycja większości kanałów telewizyjnych, w coraz większym stopniu przechodzi transformację. Jej najpoważniejszym skutkiem jest to, że gro z anten, które pierwotnie znajdowały się w tv, przechodzi do internetu. Takie kanały, jak HBO 1 jako stream online występują niemal od początku swojej działalności na rynku, stawiając w szczególności na wygodę swoich klientów. Sam temat transmisji w internecie jest dosyć ciekawy, ponieważ oprócz wspomnianych czynników determinujących, posiada więcej korzyści niż nadawanie w telewizji. Na jakiej platformie oglądać antenę HBO 1?

HBO 1 i stream online. Gdzie obejrzeć ofertę transmisji w internecie?

Kwestia dotycząca ścisłego przedstawiania tej formy oglądania kanałów telewizyjnych opiera się na sposobie dostarczania sygnału. Obecnie kanał HBO 1 jako live stream występuje aż na dwóch platformach, które nie są co prawda za darmo, ale oferują ciekawe rozwiązania. Cały program tv HBO 1 jest zaoferowany w niezłej jakości, z ogromną wygodą i przede wszystkim po świetnych cenach. Na ten moment oferta programowa tej anteny jest zdecydowanie tańsza od pakietów telewizyjnych, co konsekwentnie przekłada się na liczbę widzów. Obecnie w temacie HBO 1 przeważa właśnie internet, który jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

HBO to płatny kanał filmowy, który w Polsce oficjalnie wystartował w 1996 roku i stał się wówczas pierwszą filmową stacją premium na Polskim rynku. Właścicielem kanałów jest amerykański podmiot działający od 1972 roku.

Propozycja dwóch platform internetowych

Na rynku w branży internetowej, w kwestii HBO 1 dominują dwie ciekawe strony. Mowa oczywiście o IPLI oraz Player.pl. Zarówno jedna jak i druga witryna swoje działania opiera na jak najlepszym dostarczeniu sygnału telewizyjnego. Na ten moment świetna pozycja obu platform zależy oczywiście od cen, ponieważ HBO 1 na obu stronach jest zdecydowanie bardziej dostępna. Pakiety z kanałami telewizyjnymi rozpoczynają się już od 20 złotych miesięcznie, co w porównaniu z telewizją jest bardziej korzystne. Poza stawkami dobra pozycja jest uwarunkowana także ze względu na jakość HD czy szansę na oglądanie na kilku urządzeniach.

HBO 1 i stream telewizyjny. Jak wygląda sytuacja z tym kanałem?

W temacie kanału HBO 1 na terenie telewizji, trzeba pamiętać o dostarczeniu sygnału dopiero po dodatkowych opłatach. Wspomniana antena jest niezwykle ciekawa w sprawie całego programu, co sprawia, że ceny są dosyć duże. Obecnie trudno wskazać jednoznacznego lidera w tym temacie, ponieważ HBO 1 występuje aż na pięciu stacjach. Wśród propozycji świetnie sytuuje się także Canal+, Vectra, Netia oraz UPC. W każdej z tych telewizji należy jednak rozróżnić ciekawe atrakcje, które ogromnie rozróżniają je w starciu bezpośrednim.

Mówiąc o wszystkich tych stacjach telewizyjnych nie można zapomnieć o sposobie dostarczania sygnału. Obecnie poza tradycyjnym dostarczaniem musimy wspomnieć o światłowodzie, który jest coraz mocniej rozpowszechniony. Jego pozycja rośnie, głównie ze względu na brak zakłóceń, nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Same ceny za kanał HBO 1 są jednak do siebie zbliżone w każdej telewizji. Granica przedziału zaczyna się już od 40 złotych za zestaw, czyli tyle, ile wynosi obowiązek płacenia za standardowe pakiety.

HBO 1 i jego charakterystyka

Kanał HBO 1 jest przede wszystkim liderem, jeśli chodzi dostarczanie obrazu i dźwięku z najlepszych seriali i filmów telewizyjnych. Wśród bogatej oferty znajdziemy produkcje polskie, takie jak Wataha, ale także ciekawe materiały zagraniczne. Poza tym znaleźć można kapitalne dokumenty, dotyczące popularnych w danym momencie tematów.

Kanał HBO HD razem z dwoma innymi kanałami grupy - HBO2 i HBO3 (wcześniej HBO Comedy) tworzy grupę trzech kanałów premium, które dostępne są w telewizji i internecie.

Na antenach HBO można oglądać najlepsze polskie i zagraniczne produkcje. HBO Polska słynie z własnych seriali takich jak Wataha czy Pakt. W ofercie kanałów można też znaleźć inne produkcje z całego świata, ponieważ HBO posiada umowy z najlepszymi producentami uwielbianych seriali na całym świecie jak Gra o tron czy Gomorra. 

HBO na żywo - live stream online

Aby móc oglądać kanały HBO w telewizji należy mieć podpisaną umowę z jedną z telewizji satelitarnych (NC+ lub Cyfrowy Poslat) albo telewizjami kablowymi takimi jak UPC, Vectra, Netia czy Inea, które mają w swojej ofercie kanały HBO. Jeżeli posiadasz telewizję od mniejszego (lokalnego) operatora telewizyjnego sprawdź jego ofertę, ponieważ dostępność stacji HBO jest na tyle duża, że praktycznie u każdego operatora można znaleźć wspomniane stacje.

W internecie bardzo wygodnym sposobem na odbiór kanałów HBO jest legalna internetowa platforma telewizyjna Player+, na której można wykupić pakiet trzech stacji HBO i uiszczać za niego miesięczną opłatę. Co ważne – wybierając usługę Player+ nie trzeba podpisywać długotrwałej umowy, ponieważ użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z subskrypcji i nie przedłużać jej o kolejny miesiąc.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. So 24/02
 4. Nd 25/02
 5. Pn 26/02
 6. Wt 27/02
 7. Śr 28/02
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Najdłuższy weekend Świat Dramat Obyczajowy

  1. Alvin i wiewiórki 3 Świat film familijny

   1. Gran Turismo Świat dramat przygodowy

    1. Liga Sprawiedliwości x RWBY: Superbohaterowie i Łowcy cz. 1 Świat film animowany

     1. Przejażdżka Świat komediodramat

      1. Najpiękniejsze stulecie mojego życia Świat Komedia

       1. Człowiek roku Świat komediodramat

        1. Youssef Salem a du succès Świat Komedia

         1. Ted Bundy: Sztuka kłamstwa Świat film dokumentalny

          1. Malowanie z Johnem Świat serial dokumentalny

           1. Desperado Świat film sensacyjny

            HBO HD

            Kanał HBO HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
            Zgłoś błąd