Udostępnij:

HBO HD

Kanał HBO HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. HBO HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet HBO 1 w Player
  PAKIET Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet HBO w Netii
  25 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet HBO w UPC
  29,00 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet HBO w Vectrze
  24,99 zł Za miesiącWybieram

Bogata propozycja większości kanałów telewizyjnych, w coraz większym stopniu przechodzi transformację. Jej najpoważniejszym skutkiem jest to, że gro z anten, które pierwotnie znajdowały się w tv, przechodzi do internetu. Takie kanały, jak HBO 1 jako stream online występują niemal od początku swojej działalności na rynku, stawiając w szczególności na wygodę swoich klientów. Sam temat transmisji w internecie jest dosyć ciekawy, ponieważ oprócz wspomnianych czynników determinujących, posiada więcej korzyści niż nadawanie w telewizji. Na jakiej platformie oglądać antenę HBO 1?

HBO 1 i stream online. Gdzie obejrzeć ofertę transmisji w internecie?

Kwestia dotycząca ścisłego przedstawiania tej formy oglądania kanałów telewizyjnych opiera się na sposobie dostarczania sygnału. Obecnie kanał HBO 1 jako live stream występuje aż na dwóch platformach, które nie są co prawda za darmo, ale oferują ciekawe rozwiązania. Cały program tv HBO 1 jest zaoferowany w niezłej jakości, z ogromną wygodą i przede wszystkim po świetnych cenach. Na ten moment oferta programowa tej anteny jest zdecydowanie tańsza od pakietów telewizyjnych, co konsekwentnie przekłada się na liczbę widzów. Obecnie w temacie HBO 1 przeważa właśnie internet, który jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.

HBO to płatny kanał filmowy, który w Polsce oficjalnie wystartował w 1996 roku i stał się wówczas pierwszą filmową stacją premium na Polskim rynku. Właścicielem kanałów jest amerykański podmiot działający od 1972 roku.

Propozycja dwóch platform internetowych

Na rynku w branży internetowej, w kwestii HBO 1 dominują dwie ciekawe strony. Mowa oczywiście o IPLI oraz Player.pl. Zarówno jedna jak i druga witryna swoje działania opiera na jak najlepszym dostarczeniu sygnału telewizyjnego. Na ten moment świetna pozycja obu platform zależy oczywiście od cen, ponieważ HBO 1 na obu stronach jest zdecydowanie bardziej dostępna. Pakiety z kanałami telewizyjnymi rozpoczynają się już od 20 złotych miesięcznie, co w porównaniu z telewizją jest bardziej korzystne. Poza stawkami dobra pozycja jest uwarunkowana także ze względu na jakość HD czy szansę na oglądanie na kilku urządzeniach.

HBO 1 i stream telewizyjny. Jak wygląda sytuacja z tym kanałem?

W temacie kanału HBO 1 na terenie telewizji, trzeba pamiętać o dostarczeniu sygnału dopiero po dodatkowych opłatach. Wspomniana antena jest niezwykle ciekawa w sprawie całego programu, co sprawia, że ceny są dosyć duże. Obecnie trudno wskazać jednoznacznego lidera w tym temacie, ponieważ HBO 1 występuje aż na pięciu stacjach. Wśród propozycji świetnie sytuuje się także Canal+, Vectra, Netia oraz UPC. W każdej z tych telewizji należy jednak rozróżnić ciekawe atrakcje, które ogromnie rozróżniają je w starciu bezpośrednim.

Mówiąc o wszystkich tych stacjach telewizyjnych nie można zapomnieć o sposobie dostarczania sygnału. Obecnie poza tradycyjnym dostarczaniem musimy wspomnieć o światłowodzie, który jest coraz mocniej rozpowszechniony. Jego pozycja rośnie, głównie ze względu na brak zakłóceń, nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Same ceny za kanał HBO 1 są jednak do siebie zbliżone w każdej telewizji. Granica przedziału zaczyna się już od 40 złotych za zestaw, czyli tyle, ile wynosi obowiązek płacenia za standardowe pakiety.

HBO 1 i jego charakterystyka

Kanał HBO 1 jest przede wszystkim liderem, jeśli chodzi dostarczanie obrazu i dźwięku z najlepszych seriali i filmów telewizyjnych. Wśród bogatej oferty znajdziemy produkcje polskie, takie jak Wataha, ale także ciekawe materiały zagraniczne. Poza tym znaleźć można kapitalne dokumenty, dotyczące popularnych w danym momencie tematów.

Kanał HBO HD razem z dwoma innymi kanałami grupy - HBO2 i HBO3 (wcześniej HBO Comedy) tworzy grupę trzech kanałów premium, które dostępne są w telewizji i internecie.

Na antenach HBO można oglądać najlepsze polskie i zagraniczne produkcje. HBO Polska słynie z własnych seriali takich jak Wataha czy Pakt. W ofercie kanałów można też znaleźć inne produkcje z całego świata, ponieważ HBO posiada umowy z najlepszymi producentami uwielbianych seriali na całym świecie jak Gra o tron czy Gomorra. 

HBO na żywo - live stream online

Aby móc oglądać kanały HBO w telewizji należy mieć podpisaną umowę z jedną z telewizji satelitarnych (NC+ lub Cyfrowy Poslat) albo telewizjami kablowymi takimi jak UPC, Vectra, Netia czy Inea, które mają w swojej ofercie kanały HBO. Jeżeli posiadasz telewizję od mniejszego (lokalnego) operatora telewizyjnego sprawdź jego ofertę, ponieważ dostępność stacji HBO jest na tyle duża, że praktycznie u każdego operatora można znaleźć wspomniane stacje.

W internecie bardzo wygodnym sposobem na odbiór kanałów HBO jest legalna internetowa platforma telewizyjna Player+, na której można wykupić pakiet trzech stacji HBO i uiszczać za niego miesięczną opłatę. Co ważne – wybierając usługę Player+ nie trzeba podpisywać długotrwałej umowy, ponieważ użytkownik w każdej chwili może zrezygnować z subskrypcji i nie przedłużać jej o kolejny miesiąc.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Wt 25/06
 4. Śr 26/06
 5. Cz 27/06
 6. Pt 28/06
 7. So 29/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Tenet Świat thriller SF

  1. Spider-Man: Homecoming Świat Film Przygodowy

   1. W gorsecie Świat Dramat Obyczajowy

    1. Jurassic World Świat film SF

     1. Menu Świat czarna komedia

      1. Ród smoka Świat serial fantasy

       1. Bez urazy Świat Komedia

        HBO HD

        Kanał HBO HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
        Zgłoś błąd