Udostępnij:

Ale Kino+ HD

Kanał Ale Kino+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. Ale Kino+ HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Kino w Netii
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Ale Kino+ - polski kanał filmowy, powstały 16 kwietnia 1999 roku jako Ale Kino!. Stacja nadaje filmy z całego świata – klasykę, filmy kultowe i niezależne, jak i najnowsze, nagradzane filmy prosto z festiwalowych ekranów.

Ale Kino+ na żywo - live stream online

Poza filmami stacja nadaje reportaże poświęcone kinematografii, magazyny, wywiady, spotkania z uznanymi twórcami oraz autorskie cykle tematyczne.

W ramówce nierzadko pojawiają się filmy, ale też seriale kontrowersyjne, o charakterze kryminalnym i szpiegowskim, realizowane przez mistrzów kina, jak i debiutantów. Najciekawsze, starannie wybrane tytuły często mają w Ale Kino+ polską premierę.

Ale Kino+ nadaje przez 22 godziny na dobę, od 8:00 do 6:00, a projekcje nie są przerywane reklamami. Kanał daje możliwość wyboru wersji językowej (napisy lub lektor). Od 11 listopada 2011 roku, przekształcając się z Ale Kino! na Ale Kino+ jest nadawany w jakości HD. Zmieniono wówczas oprawę graficzną stacji oraz logo.

Uzupełnieniem programu stacji jest interaktywna strona internetowa, na której znajduje się bogata baza informacji o wyświetlanych dotąd na antenie filmach. Każdy film fabularny, dokumentalny i krótkometrażowy posiada krótką charakterystykę.

Kanał dostępny jest, spośród platform cyfrowych, w nc+, w sieciach kablowych Vectra, Netia, UPC oraz na platformie internetowej Player+. Producentem i nadawcą Ale Kino+ jest spółka ITI Neovision S.A., która jest operatorem platformy nc+. Łączny zasięg stacji to około 3,7 miliona gospodarstw domowych.

Propozycja każdej stacji telewizyjnej dotycząca również transmisji w internecie jest naprawdę ciekawa. Przede wszystkim dlatego, że liczba kanałów z roku na rok jest coraz większa, a co za tym idzie ofert jest jeszcze więcej. Dzięki temu takie anteny jak Ale Kino Plus zobaczymy również jako stream online. Atrakcje, jakie proponuje akurat ten konkretny kanał jest raczej dobrze znana, jednak Ale Kino Plus cały swój program tv dostarcza na żywo w całkiem ciekawy sposób. Na myśli mamy tutaj w szczególności jego dostępności jako live stream online. Ale Kino nie jest live za free, aczkolwiek poziomu cen są równie interesujące. Na jakiej platformie obejrzeć antenę Ale Kino Plus?

Stream online z kanału Ale Kino Plus. Jakie strony wybrać?

W kwestii anteny Ale Kino Plus trzeba przede wszystkim pamiętać o jego programie, ponieważ jest on ściśle zdefiniowany. Nie spotkamy raczej aż tak rozrywkowego tonu, jednak oferta przyciąga naprawdę dużą rzeszę widzów. Ale Kino Plus na żywo nie jest za darmo na żadnej witrynie internetowej, ponieważ swoje interesy ma w tym miejscu właściciel telewizyjny. On wyznacza trendy tego kanału, który na ten moment zgłasza obecność na jednej platformie. Popularność tej strony pozwala nam także określić jej legalność, ponieważ na rynku jest coraz więcej witryn niezgodnych z prawem.

Oferta jednej platformy internetowej

Antena Ale Kino Plus to wywodząca się od stacji TVN interesująca propozycja filmowa. Na ten moment pewnego rodzaju monopolem może pochwalić się strona Player.pl. Próżno szukać innych platform, gdyż prawa w zestawach tej strony są ściśle określone. Pod wspomnianym adresem znajdziemy w szczególności bardzo ciekawe pakiety telewizyjne. Najlepsze są oczywiście droższe, bo sięgają nawet 30 złotych miesięcznie. Aczkolwiek kanał Ale Kino Plus jako stream online jest dostępny także za podwójnie mniejszą stawkę. Dzięki wykupieni jednego z zestawów z tą stacją możemy liczyć również na inne korzyści. W tym miejscu należy napomknąć o wysokiej i popularnej jakości HD, a także możliwości oglądania na wielu urządzeniach. Nasz dostęp jest także ciekawy z perspektywy czasu użytkowania. Nie ma bowiem żadnych limitów, bo z kanału Ale Kino Plus live możemy korzystać niemal całodobowo.

Ale Kino Plus - stream telewizyjny. Gdzie oglądać?

Tradycyjna droga do kanału Ale Kino Plus z całym jej programem jest bardziej rozszerzona od sygnału telewizyjnego. Pewnego rodzaju stream na dużym ekranie zaproponowano nam przede wszystkim na dwóch największych stacjach - Canal+ oraz Cyfrowego Polsatu. Jednak już od kilku lat obserwujemy tendencję nacisku ze strony jeszcze trzech właścicieli. Swoje bowiem ugrać próbują Netia, UPC oraz Vectra. Wchodząc w nową dekadę i zaglądając w statystyki widzimy, że wymieniona trójka zmniejsza swój dystans, zwłaszcza ze względu na inne ciekawe korzyści.

Takie stacje jak Netia, to poza telewizją również świetna opcja do skorzystania z dodatkowo proponowanego internetu światłowodowego. Oferta takiej formy jest o tyle ciekawa, że zarówno telewizja czy internet działają nam bez względu na warunki atmosferyczne. Do tego dochodzi również bardzo przystępna cena. Kanał Ale Kino Plus jest dostępny we wspomnianej Netii w ofercie już od 10 złotych miesięcznie. Jest to oczywiście dodatek do całego pakietu. Ale Kino Plus na żywo jest obecny w pozostałych stacjach, a cena zaczyna się nawet od 40 złotych za cały zestaw.

Ale Kino Plus. Szczegóły anteny

Opisując charakterystykę tego kanału nie musimy zbytnio się zagłębiać. Antena obecna niemal u wszystkich właścicieli opiera się o największe hity filmowe. I to zarówno te zagraniczne, jak i polskie. W bogatej propozycji zobaczymy nawet największe hollywodzkie produkcje - z oscarowymi laureatami na czele. Do tego doliczyć należy również duże skupisko seriali z całego świata. Ale Kino Plus w ostatnim czasie swój program tv opiera również o ciekawe dokumenty, dotyczące ważnych społecznych problemów.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Crossfire Świat serial kryminalny

  1. Crossfire Świat serial kryminalny

   1. Purpurowe rzeki 2: Aniołowie Apokalipsy Świat thriller

    Ale Kino+ HD

    Kanał Ale Kino+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
    Zgłoś błąd