Udostępnij:

TVN 7 HD

Kanał TVN 7 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TVN 7 HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy
  20 PLN Za miesiącWybieram
 3. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy + Eleven
  30 PLN Za miesiącWybieram
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Srebrny
  29,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 3. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

TVN7 – stacja zwana również jako Siódemka; do 2008 roku nosiła nazwę TVN Siedem. Jest kanałem telewizyjnym należącym do Grupy TVN, powstałym 1 marca 2002 roku, zastępując kanał RTL 7. W chwili uruchomienia stacji, kontynuowała ona linię programową swojego poprzednika, uzupełniając ją o powtórkowe programy z głównej anteny TVN.

TVN7 na żywo - live stream online

Stacja posiada profil filmowo-serialowy. Najczęściej nadawane są filmy fabularne, polskie seriale i programy rozrywkowe. Aktualnie w emisji są seriale takie jak 19+, Zakochani po uszy, W11 – Wydział Śledczy, Szpital, Sąd rodzinny, Sędzia Anna Maria Wesołowska i Ukryta Prawda. Od wiosny 2019 roku można oglądać nową edycję reality show Big Brother. Premierowy odcinek programu 17 marca 2019 roku oglądało 2,23 milionów widzów, co stanowi rekord oglądalności w historii nadawania stacji. Transmitowane są też takie programy jak talk-show Druga strona medalu, Mango-Telezakupy oraz program ezoteryczny Moc Magii.

TVN 7 nie posiada autorskiego programu informacyjnego, dawniej widzowie mogli oglądać jedynie retransmisje serwisów informacyjnych takich jak Świat na dzień dobry czy Aktualności, przygotowanych przez redakcję TVN24.

1 września 2014 roku zmieniła się oprawa graficzna stacji. Pojawiło się odmienione logo, które stylem nawiązuje do znaku graficznego głównej stacji. Kanał nadawany jest w naziemnej telewizji cyfrowej, we wszystkich sieciach kablowych – Vectra, Netia, UPC, Inea i satelitarnych NC+ oraz Cyfrowy Polsat, a także na platformie internetowej Player+.

Szukając odpowiedniej dla nas oferty kanałów, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na antenę TVN7, zawierającą stream internetowy i telewizyjny. Jest to jeden z wielu kanałów, które na stałe zagościł w polskich domach, ponieważ jest ceniony za swoją różnorodność i stosunkowo szeroki dostęp. Klienci różnych stacji i stron cenią sobie TVN7 za program tv i transmisje live. Na jakiej platformie w internecie obejrzeć anteny TVN7?

TVN7 - stream online. Jak wygląda jego program?

Siła internetu w przypadku różnych kanałów tematycznych jest coraz silniejsza. Nie inaczej jest a propos TVN7, który mimo że nie jest na żywo za darmo, to dostarcza wiele ciekawych programów live za drobną opłatą. Na ten moment wartym uwagi jest jego różnorodność. Wśród innych anten tego typy wyróżnia się pokazywaniem najlepszych seriali, ale także filmów zagranicznych. Stream online kanału TVN7 jest obecny przede wszystkim na jednej platformie w internecie. Gdzie dokładnie go oglądać?

Oferta strony Player.pl

W przypadku kanału należącego do stacji TVN nie mogło być inaczej. Kanał TVN7 wraz z całym programem tv nie jest jednak całkowicie za free. Propozycja witryny opiera się bowiem na dostarczaniu sygnału dopiero po zakupie przez klienta jednego pakietu. Jeśli chodzi o antenę TVN7, to jest ona w postaci live stream w kilku zestawach. Zacząć należy od tego najtańszego, ponieważ jego cena jest bardzo przystępna - od 15 złotych. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jest to okres miesięcznego użytkowania. Najdroższe pakiety osiągają najczęściej dwukrotność tej stawki.

Stream telewizyjny - TVN7

Przechodząc do tradycyjnego sposobu oglądania kanału TVN7, to jego transmisja na żywo zgłasza swoją obecność aż na pięciu stacjach telewizyjnych. Oglądanie TVN7 na żywo nie jest oczywiście za darmo, ponieważ, by emocjonować się jego ofertą, musimy wykupić jeden z zestawów w punkcie danej telewizji. Na ten moment trudno jednak jednoznacznie znaleźć najlepszą propozycje, gdyż właściciele telewizyjni walczą o względy klientów niezwykle mocno.

TVN7 jako stream u pięciu dostawców

Przechodząc jednak do sedna sprawy, to na czoło tego ciekawego wyścigu wychodzą dobrze znani właścicieli. Nie będzie zaskoczenie to, iż najlepszą pozycję, zbudowaną renomę wśród klientów, mają takie stację, jak: Cyfrowy Polsat czy Canal+. Te dwie telewizje mają największą grupę abonentów, choć pozostała trójka - Vectra, Netia oraz UPC - mocno naciskają. Pozycja na rynku tych stosunkowo mniej znanych stacji staje się coraz lepsza, głównie z uwagi na inne wyróżniające korzyści.

Atrakcje dla klientów w każdej z tych telewizji są zupełnie inne. Netia jest jedyną z tego grona, która proponuje nam telewizje w postaci światłowodu. Ten sposób dostarczania sygnału jest bardzo popularny, ponieważ nigdy nie ograniczają nas względy pogodowe. Jeśli chodzi jednak o ogólne oferty, to wszystkie te telewizje skupiają się na konkurencyjności pakietów. Stream telewizyjny z kanału TVN7 jest w zestawie raczej tych tańszych zbiorów. Jego ceny miesięcznie zaczynają się nawet już od 40 złotych.

Co oglądać na kanale TVN7?

Antena TVN7 od samego początku jest zbudowana z myślą o swoistym zapleczu dla TVN. Na ten moment czynnikiem wyróżniającym stacje są zwłaszcza polskie seriale. Świetną opinie mają jednak także starsze trochę zapomniane serie. Nowa sytuacja kanału jest jeszcze lepsza, bo TVN przeniósł część oferty właśnie na popularną "siódemkę". Do bogatej propozycji dochodzą również zagraniczne i polskie firmy, transmitowane niemal codziennie.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Stan gry Świat dramat kryminalny

  1. After 2 Świat Melodramat

   TVN 7 HD

   Kanał TVN 7 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
   Zgłoś błąd