Udostępnij:

TVN Turbo HD

Kanał TVN Turbo HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TVN Turbo HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet TVN w Netii
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

TVN Turbo – kanał telewizyjny powstały 12 grudnia 2003 roku, należący do Grupy TVN. Był pierwszą stacją w Polsce skierowaną do miłośników motoryzacji. Hasło telewizji to: TVN Turbo – męska telewizja.

TVN Turbo na żywo - live stream online

Oprócz programów motoryzacyjnych stacja emituje też programy sportowe, dokumentalne oraz dla majsterkowiczów.

Jednymi z najpopularniejszych programów w ramówce są m.in. Absurdy drogowe, w których prowadzący tropią dziwaczne rozwiązania drogowe i badają nieuzasadnione inwestycje; Automaniak, pokazujący relacje z rajdów samochodowych, różnych wydarzeń motoryzaryjntch lub też testów samochodów i Legendy PRL mówiący o samochodach z tamtych lat.

Popularnością cieszą się również takie programy jak Uwaga! Pirat, w którym reporterzy wraz z policjantami ścigają niebezpiecznych kierowców; Odjazdowe bryki braci Collins o tuningowaniu samochodów, Zakup kontrolowany, w którym prezenter radzi jak dobrze kupić samochód za rozsądną cenę, Pierwszy samochód, oglądając który można zasięgnąć rad na co zwrócić uwagę przy zakupie pierwszego auta w życiu, czy też Nowy Gadżet, w którym reporter prezentuje różnego rodzaju nowinki ze świata elektroniki i technologii. Stacja emituje również magazyn informacyjny Raport Turbo.

Stacja poświęcona motoryzacji dostępna jest we wszystkich platformach cyfrowych, wybranych sieciach kablowych (tj. Netia, Vectra, UPC oraz Inea)  i platformie internetowej Player+. 3 października 2009 r. TVN Turbo zmieniło oprawę graficzną i muzyczną stacji oraz logo. 4 listopada 2011 r. stacja rozpoczęła nadawanie w jakości HD.

Przedstawienie konkretnej specyfiki wszystkich kanałów telewizyjnych, z powodu działań ostatnich lat, trzeba zacząć całkowicie od nowa. Przede wszystkim dlatego, że znaczna część anten z dużego ekranu, przeszło znaczącą transformację. Na ten moment live stream z takich kanałów jak TVN Turbo, jest na porządku dziennym, co daje nam więcej możliwości oglądania. Wygoda sposobu internetowego jest zdecydowanie większa, choć nadal możemy przypisać sporą przewagę telewizji. Na jakiej platformie obejrzeć program tv kanału TVN Turbo?

TVN Turbo - stream online. Gdzie oglądać usługi tej stacji w internecie?

Kwestia dotycząca kanału TVN Turbo transmitowanego w internecie, jest od wielu lat przedmiotem dyskusji. Live stream z anteny TVN Turbo nie jest co prawda za darmo, ale program tv po odpowiedniej opłacie zostaje zachowany. Do dyspozycji w sprawie tego i innych podobnych kanałów mamy niestety tylko jedną platformę, jednak jej propozycja jest całkiem interesująca. Dominująca rola witryny sprowadza dla nas praktycznie same korzyści, ponieważ stawki za proponowane pakiety są mocno przystępne. Do dyspozycji mamy ponad dziesięć zestawów, każdy z inną specyfika. Gdzie konkretnie oglądać kanał TVN Turbo?

Oferta platformy Player.pl

Strona z kanałami telewizyjnymi, o której powiedzieliśmy wyżej jest przede wszystkim liderem w branży. Głównie dzięki działaniom klientów, którzy spośród wszystkich tego typu platform, najczęściej wybierają właśnie Player.pl. Motto witryny opiera się tylko i wyłącznie na dostarczeniu sygnału telewizyjnego w szerokiej gamie pakietów. Wśród nich znajdziemy zarówno te najchętniej wybierane - sportowe, a także z kanałami różnotematycznymi. W tej drugiej grupie znajdziemy antenę TVN Turbo, która swoją tematyką przyciąga konkretną grupę odbiorców. Wspomniane zestawy są dosyć ciekawe, jeśli chodzi o ceny. Za najtańsze pakiety zapłacimy już 15 złotych miesięcznie. Najlepiej opakowane i zarazem najdroższe stanowią ponad dwukrotność tej kwoty.

TVN Turbo i stream telewizyjny

Najlepszą, a zarazem najciekawszą propozycję od lat stanowi jednak transmisja telewizyjna. Mimo wejścia na rynek nowej formy, oglądanie na dużym ekranie telewizora nieprzerwanie przewodzi we wszystkich rankingach. Obecnie do naszego obowiązku należy przede wszystkim wybór konkretnej stacji telewizyjnej, ponieważ TVN Turbo odznacza się aż w pięciu telewizjach. Liderem w dostarczeniu sygnału z tego konkretnego kanału nadal jest Canal+. Właściciel tej telewizji jako pierwszy dostarczał obraz z tej anteny, choć w ostatnich latach duże naciski idą ze strony innych. Mowa oczywiście o Cyfrowym Polsacie, Vectrze, UPC oraz Netii.

Zdecydowanie się na konkretną stację telewizyjną wcale nie należy do najprostszych rzeczy. Na ten moment warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad cenami, ponieważ TVN Turbo swoją obecnością okrasza konkretne pakiety. Najczęściej są to małe zestawy z kanałami TVN, jednak opisywana antena jest także w standardowych zbiorach. Najmniejsze stawki znajdziemy przede wszystkim w Netii, która pakiet "TVN" proponuje za dodatkowe pięć złotych miesięcznie.

TVN Turbo - charakterystyka kanału

Antena należąca do stajni TVN, od samego początku swojej działalności stawia na dotarcie do konkretnej publiczności. Programy nadawane w TVN Turbo są skierowane przede wszystkim do mężczyzn, którzy znajdą tam odpowiedzi na wiele tematów. Wśród nich znajdą istotną rolę pełnią kwestie motoryzacyjne, związane z majsterkowaniem czy rzadziej z budową domu.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Wojny samochodowe Świat Program Rozrywkowy

  1. Najlepsze premiery motoryzacyjne Świat Magazyn motoryzacyjny

   1. Gadżet 4.0 Świat magazyn popularnonaukowy

    1. Automaniak Świat Magazyn motoryzacyjny

     1. Raport Turbo Świat Magazyn Informacyjny

      1. Mobilni mechanicy Świat Magazyn motoryzacyjny

       1. Wojny samochodowe Świat Program Rozrywkowy

        TVN Turbo HD

        Kanał TVN Turbo HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
        Zgłoś błąd