Udostępnij:

TVN 24 HD

Kanał TVN 24 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TVN 24 HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet TVN w Netii
  5 PLN Za miesiącWybieram
 3. Netia
  Pakiet Wiadomości
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Konkretna oferta dotycząca kanałów telewizyjnych w ostatnich latach zaczęła opierać się na różnych formach. Podstawę do budowania relacji z widzami nadal są transmisje w telewizji, ale na salony z przytupem weszła również dostępność online. Live stream z takich kanałów jak TVN 24 to świetna propozycja dla tych, którzy cenią sobie wygodę i całodobową możliwość użytkowania. Wciąż jednak rodzi się spora liczba wątpliwości, dlatego zasadne pozostaje pytanie, gdzie oglądać program tv anteny TVN 24?

TVN 24 jako stream online. Co mamy do wyboru w kwestii transmisji w internecie?

Sprawa nadawania takich kanałów jak TVN 24 drogą online od lat budzi niemałe wątpliwości. Widownia tego kanału jest bowiem dosyć różnorodna, a opłacalność wprowadzania możliwości internetowych w tym przypadku jest praktycznie równe zeru. Program kanału TVN 24 po pierwsze nie jest podany nam za free, do tego większość klientów nadal pozostaje przy tradycyjnym sposobie oglądania. W temacie transmisji live drogą online mamy do dyspozycji tylko jedną platformę, która akurat kanałowi TVN 24 może powiększyć widownie. Swoją propozycję opiera przede wszystkim na szerokiej dostępności i łatwości w obsłudze. Gdzie konkretnie obejrzeć program tv z kanału TVN 24?

Sytuacja na rynku Player.pl

Player.pl od lat stanowi czołówkę jeśli chodzi o strony internetowe, proponujące nam kanały telewizyjne. W jej zasięgu są praktycznie wszystkie największe anteny, a lwią część programu zajmują przede wszystkim kanały sportowe. One przyciągają najwięcej klientów, także z powodu najbardziej atrakcyjnych pakietów. Stronę Player.pl tworzą jednak również inni gracze, w tym antena TVN 24, która swoją specyfiką idealnie współgra się z tym dostawcą. Na ten moment przed rejestracją na witrynie pod tym adresem powinniśmy pomyśleć o konkretnym zestawie. Ceny są bowiem różnorodne tak jak w przypadku telewizji, a zaczynają się już od 15 złotych. Droższe pakiety są nawet większe dwukrotnie, przy czym trzeba pamiętać, iż jest to stawka za miesięczny okres.

TVN 24 i jego stream telewizyjny

Tak jak wspominaliśmy na początku tekstu, forma internetowa to nadal tylko dobra alternatywa dla telewizji. Możliwość obejrzenia ulubionych programów na dużym ekranie telewizora elektryzuje jednak bardziej, co doskonale przedstawiają statystyki. W temacie anteny TVN 24 zobaczymy, że odsetek procentowy oglądających w tv jest o ponad połowę wyższy od tego online. Kwestia uruchomienia wybranego kanału, zależy tylko i wyłącznie od uzyskania dostępu do wybranej stacji. Liderem, który plasuje platformę TVN 24 na początku numeracji, jest Canal+, czyli "ojciec" tego kanału. Dalej świetną ofertą odznacza się również Cyfrowy Polsat, Vectra, UPC czy Netia.

Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ten ostatni właściciel, który stawia na dostarczenie nowej formy sygnału. Światłowód to dosyć nowy sposób załączenia telewizji, który jest jednak mocno chwalony przez posiadających go widzów. Forma ta jest przede wszystkim bezpieczna, ponieważ niezależnie od pogody, umożliwia oglądanie wybranych kanałów. Obecnie jedynym minusem światłowodu jest jego stosunkowo mały zasięg, gdyż liczba załączonych do niego mieszkań wciąż jest mało satysfakcjonująca.

TVN 24 i jego charakterystyka

Kanał TVN 24 jest jedną z najstarszych stacji informacyjnych w naszym kraju. Ponad dziesięć lat działalności na wielu płaszczyznach umożliwia uzyskanie dobrej opinii. Antena TVN 24 sprowadza się do dostarczania najświeższych informacji z polityki światowej oraz przede wszystkim polskiej. Do tego dochodzą również autorskie programy publicystyczne, a także reportaże dziennikarskie.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Czarno na białym Świat magazyn

  1. Polska i świat Świat Magazyn Informacyjny

   1. Szkło kontaktowe Świat Program Rozrywkowy

    1. Dzień po dniu Świat magazyn publicystyczny

     1. Biznes Świat Program Publicystyczny

      TVN 24 HD

      Kanał TVN 24 HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
      Zgłoś błąd