Udostępnij:

TVN 24 BiS

Kanał TVN 24 BiS na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TVN 24 BiS
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet TVN w Netii
  5 PLN Za miesiącWybieram
 3. Netia
  Pakiet Wiadomości
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Srebrny
  29,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 3. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Oferta programowa większości stacji telewizyjnych jest do siebie bardzo zbliżona. Na ten moment trzeba się jednak pochylić nad dostępnością niektórych kanałów, ponieważ nie wszystkie stacje gwarantują dostępność. Poszczególne anteny, takie jak TVN 24 BiS występują coraz częściej jako stream, czyli transmisja w internecie. Jej zdefiniowanie jest niezwykle proste, ponieważ w swojej ofercie posiada przede wszystkim wysoką jakość obsługi, łatwość w oglądaniu czy szerszą dostępność. Na jakiej platformie oglądać kanał TVN 24 BiS?

TVN 24 BiS i jego stream online. Gdzie obejrzeć ofertę programową anteny?

Lepszy i szybszy dostęp, wygoda w oglądaniu, to tylko dwa z wielu czynników, które przyczyniają się do wyboru tej formy. Kanały takie jak TVN 24 BiS mogą być ciężkie do oglądania jako live stream, jednak cały program tv na takich stronach to świetna alternatywa. Przede wszystkim dla tradycyjnego sposobu obejrzenia najlepszych programów, ponieważ mniejszy ekran czy niższe ceny są naprawdę atrakcyjne. Na ten moment w kwestii oglądania anteny TVN 24 BiS na żywo w internecie trzeba zacząć właśnie od pieniędzy. Wiemy już, że jedyna platforma, która posiada w swojej ofercie program kanału, nie proponuje swoich usług za darmo. W tym przypadku trzeba wspomnieć o wykupie standardowego abonamentu, którego ceny za stream online nie są aż tak wygórowane. Jaka strona oferuje sygnał ze stacji TVN 24 BiS?

Propozycja jednego z liderów

Mówiąc w sposób znacznie szerszy o dostępności do kanału TVN 24 BiS, nie możemy pominąć oferty platformy będącej w pozycji lidera. Strona Player.pl swoje usługi proponuje na niezwykle przystępnych warunkach, ponieważ opiera je na wygodzie widzów. Oczywiście, ceny za niektóre pakiety są mocno kosztowne, aczkolwiek w temacie pozostałych, trzeba mówić raczej o świetnej ofercie. Najtańsze zestawy na tej witrynie to te, które w sposób ścisły trudzą się sportem, gdyż ceny zaczynają się już od 15 złotych. Jest to okres miesięczny, który w przypadku kanału TVN 24 BiS kosztuje jedynie 30 złotych. Jest to więc tylko podwojenie wspomnianej wcześniej kwoty, a w ogólnym rozrachunku uzyskujemy także dostęp do jakości HD czy możliwość obejrzenia na wielu urządzeniach.

TVN 24 BiS jako stream telewizyjny. Gdzie dokładnie oglądać?

Mimo coraz lepszej pozycji na rynku, transmisja drogą online nadal musi uznać wyższość telewizji. Tradycyjny sposób oglądania takich kanałów jak TVN 24 BiS opiera się na wyborze. Wyborze, który dotyczy postawienia na konkretną stację telewizyjną, ponieważ jak wiemy - każda z nich proponuje nam inne korzyści. W sprawie anteny TVN 24 BiS absolutnym liderem pozostają właściciele Canal+, którzy swoje usługi oferuje za najtańsze ceny. Tuż za plecami tej stacji jest jednak równie interesujący Cyfrowy Polsat. Dalej dobrą opinią cieszą się takie telewizje jak Netia, UPC oraz Vectra.

Rozdzielając jednak wszystkich tych dostawców powinniśmy przede wszystkim pamiętać o ich różnorodności. Ona w wielu przypadkach jest mocno widoczna, jednak poza samymi pakietami, warto pochylić się chociażby nad sposobem transmisji. Wyraźnie inną drogę obrała Netia, która sygnał z kanału TVN 24 BiS i pozostałych programów, dostarcza za pomocą światłowodu. Ten sposób rozpowszechnił się dopiero kilka lat temu, głównie z uwagi na złą infrastrukturę. Nie każdy dom był bowiem podłączony do tej formy, ale w ostatnim czasie rośnie to w dużym tempie. Światłowód jest atrakcyjny w szczególności z powodu braku zakłóceń - i to w każdych warunkach pogodowych.

TVN 24 BiS - propozycja programowa kanału

Tak jak w przypadku kanału TVN 24, antena TVN 24 BiS swoją ofertę opiera o programy informacyjne. Dodatkowy skrót - Biznes i Świat, rozszerza dość mocno kompetencje dziennikarzy, którzy w swojej pracy mogą skupić się również na innych kwestiach. Poza czystym dostarczaniem informacji, program TVN 24 BiS porusza również tematy finansowe, związane głównie z kursami walut czy Giełdą Papierów Wartościowych.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Wt 25/06
 4. Śr 26/06
 5. Cz 27/06
 6. Pt 28/06
 7. So 29/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

TVN 24 BiS

Kanał TVN 24 BiS na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd