Udostępnij:

TVN HD

Kanał TVN HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TVN HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy
  20 PLN Za miesiącWybieram
 3. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy + Eleven
  30 PLN Za miesiącWybieram
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Srebrny
  29,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 3. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

TVN – komercyjna stacja telewizyjna, jeden z największych nadawców w Polsce. Stacja rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 r., emitując o godz. 19:25 pierwszy program Pogodowa Ruletka prowadzony przez Tomasza Zubilewicza, a o 19:30 pierwsze wydanie Faktów TVN.

TVN na żywo - live stream online

Stacja wchodzi w skład Grupy TVN, do której należą też m.in. programy TVN7, TTV, TVN24, TVN24 BiS i TVN Style. Od 6 marca 2018 roku należy do wiodącego koncernu medialnego Discovery.

Wizytówką TVN-u od początku był program informacyjny Fakty, emitowany codziennie, podobnie jak poranne Dzień Dobry TVN. Wiele lat na antenie są również magazyny takie jak Co za tydzień, Uwaga!, Superwizjer, programy podróżnicze np. Kobieta na krańcu świata, kulinarne jak Kuchenne rewolucje czy talk-show Kuba Wojewódzki. Ogromną popularnością cieszą się też programy rozrywkowe, m.in. Agent – Gwiazdy, Ameryka Express, Mam Talent i Top Model, teleturniej Milionerzy oraz polskie seriale Na Wspólnej, Diagnoza, Pułapka, Odwróceni. Ojcowie i córki i Chyłka-Zaginięcie.

Stacja angażuje się w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i relacjonuje jego przebieg. Jest partnerem Orange organizując Orange Warsaw Festival.

Wraz z partnerem strategicznym, Grupą Canal+, TVN jest operatorem platformy cyfrowej nc+. 17 czerwca 2013 roku stacja wyłączyła ostatnie analogowe nadajniki naziemne i od tego momentu drogą naziemną nadawana jest jedynie cyfrowo. Oprócz cyfrowej telewizji naziemnej, TVN nadawany jest również we wszystkich sieciach kablowych, NC+, Cyfrowym Polsacie oraz Player+.

W postaci takiej, jak stream online, oferowane są także kanały typu TVN. Ogólnie znane stacje chcą wchodzić na coraz większy rynek internetowy, dlatego możliwość obejrzenia całego programu tv online jest naprawdę dostępna. W poniższym tekście przedstawiamy wszystkie okazje proponowane przez właścicieli różnych telewizji i stron internetowych.

TVN stream online. Oferta oglądania internetowego

Cały program tv kanału TVN, w postaci live streamu jest dostępny przede wszystkim na trzech stronach internetowych. Wśród ofert jest player.pl czy najnowsza witryna WP Pilot. Każda z tych anten nie proponuje kanałów programów na żywo za darmo, ale niezbyt duże opłaty są istotnie atrakcyjną szansą dla widzów.

Player

Kanał TVN jest oczywiście w ofercie platformy player.pl. Należąca i stworzona przez TVN strona oferuje antenę w kilku atrakcyjnych pakietach. Wszystkie ceny są podzielone w stosunku do szerokości pakietu, który chcemy mieć w swoim posiadaniu. Dlatego stream online z kanału TVN w przypadku player.pl najtańszy jest w"Pakiecie START", gdzie 30 dni użytkowania kosztuje tylko 10 złotych. Najwięcej zapłacimy za "Pakiet MAX", którego ceny oscylują w granicach 70 złotych.

WP Pilot

Najmłodsza z platform internetowych, kanał TVN nie proponuje oczywiście jak live stream free, ale konkurencyjne ceny powinno przyciągnąć wielu użytkowników. TVN jest tutaj dostępny przede wszystkim w pakiecie "Starter Plus". Na dobry początek cena zestawu wynosi 11,90 złotych za miesiąc użytkowania. Do dyspozycji mamy jednak aż 34 stacje telewizyjne.

TVN jako stream telewizyjny. Gdzie można oglądać?

Antena TVN jest oczywiście dostępna w kilku pakietach dostawców różnych telewizji. Wśród możliwości mamy oczywiście Canal+, Cyfrowy Polsat, ale także Netię, UPC czy Vectrę. Każda z tych stacji proponuje nam różne pakiety, w naprawdę ciekawych cenach.

Canal+

Dobrą ofertą dostępności TVN jest oczywiście Canal+. Na tej platformie TVN jest nam proponowany jako składowa jednego z kilku pakietów. Najbardziej atrakcyjnym oraz najchętniej wybieranym przez klientów jest pakiet zaczynający się od ceny niecałych 50 złotych miesięcznie.

Cyfrowy Polsat

Cyfrowy Polsat TVN proponuje przede wszystkim równocześnie z wykupieniem zestawu internetowego. Taki pakiet kosztowałby nas ponad 100 złotych, jednak sam zestaw z kanałem TVN nie przekracza oczywiście tej ceny. Zbiory kanałów i anten są już dostępne w koszcie 50 złotych.

Netia

Netia dla swoich nowych klientów przygotowała trzy pakiety. TVN jako stream telewizyjny jest nam oferowany już od ceny 50 złotych. Chcąc jednak poszerzyć nasze telewizyjne możliwości możemy wykupić pakiety w cenach 70 oraz 80 złotych. Tam także program oraz transmisje na żywo z kanału TVN są nam zaproponowane.

UPC

Oferta platformy UPC jest nieco droższa. Kanał TVN w postaci całego programu tv kosztuje nas najmniej 60 złotych. Tam mamy jednak aż 126 kanałów. Lepszymi teoretycznie ofertami są pakiety w cenach 75 złotych oraz 95 złotych, ponieważ posiadają odpowiednio 126 oraz 164 kanały.

Vectra

Na końcu zestawienia jest Vectra, która jednak jest bardzo konkurencyjna. Kanał TVN jest u tego dostawcy dostępny w pakietach, których ceny zaczynają się od 34,99 złotych za pierwsze cztery miesiące użytkowania. Do najdroższych należy pakiet w cenie 72 złotych miesięcznie, ale tam mamy do dyspozycji aż 168 kanałów.

TVN - stream online oraz pakiety telewizyjne. Szczegóły kanału

Kanał TVN już od ponad 20 lat dostarcza szerokiej publiczności programów rożnych typów. Do najpopularniejszych należy przede wszystkim program śniadaniowy - Dzień Dobry TVN, gdzie usłyszymy opinie ekspertów wielu dziedzin. Dla bardziej zapracowanych widzów ciekawe są programy transmitowane nieco później. Tutaj należy wspomnieć o wielu interesujących serialach czy teleturniejach. Czołówkę stanowią także zagraniczne filmy, których premiery możemy oglądać niemal codziennie.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Milionerzy Świat Teleturniej

  1. 72 godziny Świat dramat sensacyjny

   1. Gran Torino Świat dramat sensacyjny

    TVN HD

    Kanał TVN HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
    Zgłoś błąd