Udostępnij:

TNT

Kanał TNT na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. TNT
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Kino w Netii
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

TNT to kanał telewizyjny wywodzący się ze Stanów Zjednoczonych, którego właścicielem jest Turner Broadcasting System (Time Warner).

TNT na żywo - live stream online

W Polsce kanał TNT pojawił się w ofercie telewizji satelitarnych, kablowych i internetowych w 2015 roku zastępując stację TCM, której właścicielem jest ten sam podmiot.

Stacja TNT dostępna jest na platformach telewizyjnych NC+ oraz Cyfrowy Polsat, a także w sieciach kablowych. Aby potwierdzić dostępność kanału u twojego operatora kablowego sprawdź listę kanałów na jego stronie internetowej.

Ponadto fanów oglądania seriali i filmów przez Internet na ekranie komputera lub innego urządzenia, ucieszy fakt, że stacja TNT dostępna jest w ofercie telewizyjnej Player+. Wystarczy wykupić pakiet zawierający ten kanał i można rozpocząć oglądanie na żywo kanału za pośrednictwem jednego ze swoich urządzeń podłączonych do Internetu.

W programie telewizyjnym TNT każdego dnia znaleźć można doskonałe seriale i hity filmowe o zróżnicowanej tematyce, dzięki czemu widz otrzyma za każdym razem nową moc wrażeń.

W ramówce dostępne są najlepsze produkcje ze studia Warner Bros i innych amerykańskich wytwórni. Fanów seriali z pewnością ucieszą liczne produkcje między innymi komediowy serial Objazd czy też pani detektyw Angie Tribeci.

TNT to także sprawdzone produkcje, które są popularne nie tylko w USA ale też w Europie i zdobyły uznanie wśród polskich widzów. Przykładem jest z pewnością tutaj serial Agenci NCIS, który w Polsce ma wielu fanów.

Kanał obecnie dostępny jest w USA i 10 innych krajach w tym w Polsce. W sumie zasięg TNT szacuje się na 101 milionów gospodarstwo domowych w samych Stanach Zjednoczonych.

Bardzo dobra pozycja kanałów telewizyjnych jest tak wysoka głównie z powodu podjęcia nowych działań. Takie anteny jak TNT są bowiem dostępne już jako stream online, który jest zdecydowanie wygodniejszy w swojej prostocie. Do tego dochodzi wiele innych atrakcji, które dotyczącą z kolei szerszej dostępności do poszczególnych platform internetowych. Mimo tego niezmiennie najlepszą pozycję piastuje duży ekran telewizora, ponieważ gwarantuje nam o wiele bardziej interesującą ofertę. Na jakiej platformie oglądać program tv kanału TNT?

TNT jako stream online. Gdzie w internecie obejrzeć program tej anteny?

Przedstawiając specyfikę kanału TNT, nie możemy zapomnieć o kilku istotnych czynnikach. Na ten moment możemy być pewni, że wszystkie korzyści TNT w transmisji na żywo są dostępne nie tylko na legalnych stronach. Na rynku spotkamy bowiem wiele niezgodnych z prawem platform, które w większości przypadków wymagają od nas płacenia dużych pieniędzy. Musimy wiedzieć, że kanał TNT nie jest dostępny za darmo, ale trzy strony, które są legalne, proponują swoje usługi po znacznie niższych stawkach. Obecnie trzeba jednak zająć się innymi obostrzeniami, ponieważ opłacone pakiety telewizyjne nie zawsze gwarantują nam dostęp do wszystkich korzyści. Aby móc skorzystać chociażby z jakości HD czy możliwości obejrzenia transmisji live na kilku urządzeniach, musimy liczyć się z większymi kosztami. Wszystkie strony w tym temacie są jednak bardzo przystępne klientowi. Poza przypominaniem odświeżaniu abonamentu, niezwykle ważny jest również kontakt e-mail, gdzie możemy otrzymywać informacje o powstałych zmianach.

Szczegółowe opisanie oferty online opiera się oczywiście na wyborze. W naszym obowiązku leży jakiekolwiek postawienie na którąś z platform internetowych. Obecnie liderami są właściciele IPLI, Player.pl oraz WP Pilot, które w zbliżonym stopniu oferują ciekawe pakiety telewizyjne. Różnic nie znajdziemy praktycznie żadnych, ponieważ cenowo i jakościowo każda z tych platform jest do siebie zbliżona. Stawki pieniężne za kanał TNT w jakimkolwiek pakiecie zaczynają się już od 20 złotych miesięcznie. Do naszej dyspozycji jest jednak tylko kilka kanałów, dlatego w celu postawienia na poszerzenie oferty, musimy zapłacić więcej. Obecnie najdroższe pakiety. zawierające nawet czterdzieści anten, kosztują około 70 złotych za okres miesięczny.

TNT i jego oferta telewizyjna

Propozycja telewizyjna mimo ciągle rozwijającym się stronom internetowym, zajmuje czołowe lokaty. Wszystko jednak sprowadza się do podobnych praktyk, ponieważ aby skorzystać z oferty dużego ekranu, powinniśmy dokonać wyboru. W temacie tradycyjnego sposobu oglądania możemy pochylić się nad pięcioma stacjami telewizyjnymi, które są między sobą mocno zależne. Liderem w temacie kanału TNT są właściciele Cyfrowego Polsatu czy Canal+, aczkolwiek coraz lepszą pozycję zajmuje Netia, Vectra oraz UPC. Jeśli chodzi o ceny, to sytuacja jest bardzo podobna u wszystkich tych stacji. Najtańsze pakiety przy podpisywaniu umowy kosztują nawet 40 złotych miesięcznie, choć droższe zestawy gwarantują nam o wiele szerszą dostępność. Poza TNT do naszej dyspozycji jest ponad dwieście anten, a także świetnie działający internet czy telefon stacjonarny.

Istotną różnicą jest za to sposób nadawania sygnału. Poza tradycyjną formą, czyli opartą na antenach zewnętrznych, bardzo dobrą opinią cieszy się światłowód. Tę drogę proponuje nam przede wszystkim Netia, która we wszystkich aspektach stawia na nowoczesność. Światłowód to ogromna wygoda, która umożliwia oglądanie nawet w najgorszych warunkach pogodowych. Bardzo dużym minusem jest jednak dostępność, gdyż stosunkowo mało miejscowości ma szansę skorzystać z tej formy oglądania telewizji.

TNT - charakterystyka kanału

Szczegółowe przedstawienie oferty programowej anteny TNT opiera się na serialach czy filmach fabularnych. Do naszej dyspozycji są przede wszystkim produkcje amerykańskie, które są czołówką tego rynku. Wśród programu znajdziemy różne gatunki: od komedii, dramatu aż po filmy sensacyjne czy horrory.   

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. JAG - Wojskowe Biuro Śledcze Świat serial sensacyjny

  1. JAG - Wojskowe Biuro Śledcze Świat serial sensacyjny

   1. ALF Świat serial komediowy

    1. ALF Świat serial komediowy

     1. ALF Świat serial komediowy

      1. Kochane kłopoty Świat serial obyczajowy

       1. Kochane kłopoty Świat serial obyczajowy

        1. JAG - Wojskowe Biuro Śledcze Świat serial sensacyjny

         1. JAG - Wojskowe Biuro Śledcze Świat serial sensacyjny

          1. JAG - Wojskowe Biuro Śledcze Świat serial sensacyjny

           1. ALF Świat serial komediowy

            1. ALF Świat serial komediowy

             1. ALF Świat serial komediowy

              1. Sully Świat Dramat Obyczajowy

               1. Cube Świat horror

                1. Oczy szeroko zamknięte Świat thriller erotyczny

                 TNT

                 Kanał TNT na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
                 Zgłoś błąd