Udostępnij:

PLANETE+ HD

Kanał PLANETE+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. PLANETE+ HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Wiedza i odkrycia
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Planete+ to kanał telewizyjny, który poświęcony jest filmom, magazynom i programom dokumentalnym. Właścicielem stacji jest spółka ITI Neovision.

Planete Plus na żywo - live stream online

Kanał Planete+ powstał w 2004 roku i wówczas nosił nazwę „Planete”. Od 2011 roku stacja widnieje pod nazwą „Planete Plus” i nadaje w jakości HD.

Stacja w całości emituje polskie wersje językowe programów i współpracuje z ponad 300 sieciami telewizji kablowej, docierając dzięki temu do ponad 1,5 miliona rodzin w wielu miastach na terenie całego kraju.

Ponadto kanał telewizyjny Planete Plus dostępny jest również w telewizji satelitarnej NC+. Kanał dostępny jest w pakiecie specjalnym kanałów należących do grupy C+, a wśród nich są takie stacje jak: Kuchnia+, Alekino+, MiniMini+, Teletoon+, nSport+ i Planete+.

Kanał prezentuje na swojej antenie wiele premier a wśród nich filmy poświęcone tematyce związanej z przyrodą, aktualnym wydarzeniom na świecie, wynalazkom, ciekawostkom ze świata czy też historii.

Jak wspomnieliśmy, kanał w polskiej wersji istnieje od 2004 roku, ale jego początku sięgają 1988 roku. Wówczas powstała francuska wersja kanału. Od 1996 roku stacja pojawiła się w Polsce, ale nie był to jeszcze kanał polskiego dystrybutora, a jedynie francuski kanał z polskim lektorem.

Stacja nadaje również we Włoszech, w Niemczech, Szwajcarii i Belgii. Ponadto kanał dostępny jest również we francuskojęzycznej części Afryki. W sumie zasięg kanału Planete+ szacowana jest na 5 milionów abonentów.

Kanałów o różnej tematyce z niemal każdym rokiem przybywa coraz więcej. Obecnie na rynku anten i stacji telewizyjnych dominują kanały tematyczne. Jednym z takich miejsc jest Planete Plus, czyli antena odznaczająca się transmisją jako stream online. Dzięki dużej popularności Planete Plus zobaczymy live ka kilku poważnych stacjach, oczywiście na za darmo. Ceny zawierające ten kanał są jednak bardzo atrakcyjne, dlatego wielu klientów decyduje się dodać go do swojego zestawu. Na jakiej platformie obejrzeć Planete Plus?

Stream online z kanału Planete Plus. Ile stron ma go w ofercie?

Możliwość oglądania Planete Plus jako live stream to nieodzowna część oferty przede wszystkim jednej platformy. Planete Plus i cały jego program tv nie ma więc tak wielkiego zasięgu, jak inne podobne kanały. Porównując go chociażby do anten sportowych, widać sporą różnicę, choć Planete Plus, tak jak inne anteny nie jest całkowicie za darmo. Mniejszy dostęp, a także konkretna widownia, dla której kanał jest przeznaczony, kosztuje stosunkowo spore pieniądze. Ceny za zestawy z witryną Planete Plus są tylko trochę mniejsze niż zbiory telewizyjne, choć jakość programu jest według wielu wart tej stawki. O Planete Plus trzeba także wspomnieć w kontekście streamie w wysokiej jakości oraz o dużej wygodzie oglądania. Gdzie obejrzeć transmisje z tego kanału?

Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, jednak w sprawie Planete Plus nie musimy niczego ryzykować. Dostarczony sygnał internetowy jest wysokiej jakości, ponieważ pochodzi od popularnej strony Player.pl. Witryna pod tym adresem to zbiór praktycznie wszystkich kanałów telewizyjnych, najczęściej w postaci zestawów. Trudno bowiem zakupić osobno konkretny kanał, ponieważ strona działa podobnie do telewizji. Do wyboru mamy nawet kilkanaście pakietów z antenami i najlepszymi programami tv. Planete Plus, tak jak wspominaliśmy, nie jest za darmo, ale transmisja na żywo jest na wyciągnięcie ręki. Zbiory kanałów na stronie Player.pl, wraz z opisywanym w tym artykule są w niezwykle ciekawych cenach. Najtaniej zapłacimy nawet 15 złotych, jednak wszystkie najlepsze funkcje są dostępne zwłaszcza w tych droższych. Ich ceny za okres miesięczny przekracza nawet 30 złotych.

Planete Plus jako stream telewizyjny. Na jakich stacjach?

Stream na dużym ekranie z kanałem Planete Plus jest już bardziej rozpowszechniony od tego internetowego. Obecnie, aby oglądać najlepsze programy z tej anteny, musimy w pierwszej kolejności zastanowić się nad wyborem konkretnej stacji. Właściciele aż pięciu telewizji zachęcają nas różnymi korzystnymi warunkami, choć już na pierwszy rzut oka zauważymy wyraźne różnice. Liderem i to zdecydowanym w kwestii Planete Plus jest Canal+, który pierwotnie proponuje nam sygnał z tego kanału. Dalej dość wysoko stoją akcję Cyfrowego Polsatu, Vectry, UPC oraz Netii.

Szczególnie trzy ostatnie propozycje są warte uwagi, ponieważ w odróżnieniu od pierwszych dwóch stacji wchodzą w całkiem inną rolę. Przykładem jest chociażby Netia, która bardzo duży nacisk położyła na dostarczenie sygnału za pomocą mocniej rozpowszechnionego światłowodu. Poza tym każda z tych telewizji oferuje nam dodatkowe funkcje - takie jak szybki i konkurencyjny internet czy telefon stacjonarny. Sama propozycja z kanałem Planete Plus opiera się na szerokich personalnie pakietach. We wszystkich wspomnianych stacjach musimy podpisać oczywiście umowę na konkretny okres, z poszczególnym pakietem. Ceny za te zestawy zaczynają się nawet od 40 złotych miesięcznie.

Planete Plus i jego charakterystyka

Opisując w sposób dokładny kanał Planete Plus nie można zapomnieć o jego konkretnym przeznaczeniu. Antena opiera się głównie na ciekawych i ostatnio wydanych filmach. Rodzaj rozrywki zależy od nas, bo włączamy kanał wtedy, kiedy leci akurat interesujący nas gatunek. Lwią część propozycji tej anteny stanowią także reportaże dziennikarskie z różnych ciekawych miejsc świata. Ogólna tematyka Planete Plus nie jest dokładnie określona, ponieważ programy zahaczają o historie, ale także o rozwój techniki.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Dzika Finlandia Świat serial dokumentalny

  1. Dzika Finlandia Świat serial dokumentalny

   1. Polska z góry. Nad wodą Świat serial dokumentalny

    1. Polska z góry. Nad wodą Świat serial dokumentalny

     1. Francja - kraina kolorów Świat serial dokumentalny

      1. Francja - kraina kolorów Świat serial dokumentalny

       1. Na ratunek oceanom Świat film dokumentalny

        1. Sekrety wszechświata Świat serial dokumentalny

         1. Sekrety wszechświata Świat serial dokumentalny

          1. Najpiękniejsze rzeki świata Świat serial dokumentalny

           1. Pokaż, co jesz Świat serial dokumentalny

            1. Świat z góry 8 Świat serial dokumentalny

             1. Mam zamek Świat serial dokumentalny

              1. Polska z góry Świat serial dokumentalny

               1. Sekretne życie koali Świat serial dokumentalny

                1. Pokolenie Z - pokolenie zmiany Świat serial dokumentalny

                 1. Pokolenie Z - pokolenie zmiany Świat serial dokumentalny

                  1. Seks i muzyka Świat serial dokumentalny

                   1. Mroczny świat inceli Świat film dokumentalny

                    PLANETE+ HD

                    Kanał PLANETE+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
                    Zgłoś błąd