Udostępnij:

National Geographic Channel HD

Kanał National Geographic Channel HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. National Geographic Channel HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Wiedza i odkrycia
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

National Geographic to kanał telewizyjny założony w 1997 roku. Stacja dostępna jest na całym świecie a w wybranych krajach istnieją regionalne wersje językowe w tym między innymi w Polsce.

National Geographic na żywo - live stream online

Właściciel kanału National Geographic posiada również dwa inne kanały, które dostępne są w Polsce: Nat Geo Wild i Nat Geo People.

National Geographic to stacja która udostępnia na swojej antenie programy i magazyny dotyczące unikalnych miejsc, wydarzeń czy też ludzi na całym świecie. Każdego dnia oglądając stację można dowiedzieć się czegoś nowego o otaczającym nas świecie.

W programach poruszane są tematy związane z nauką, techniką, technologią, psychologią i historią. Jest to więc kanał który można polecić każdej osobie – tym młodszym jak również starszym osobom, których ciekawią różne dziedziny naszego życia.

Kanał National Geographic dostępny jest w telewizji satelitarnej NC+ i Cyfrowym Polsacie. Stację można oglądać również w telewizjach kablowych a ich dostępność uzależniona jest od umów danego operatora. Warto jednak powiedzieć, że kanał dostępny jest w wielu kablówkach.

Dla osób które od tradycyjnej telewizji wolą telewizję internetową mamy dobrą informację – kanał National Geographic dostępny jest na platformie Player+, która oferuje dostęp do kanałów na żywo.

Transmisje w Player+ można oglądać na wielu urządzeniach, dlatego też to od użytkownika zależy czy będzie oglądać kanał na swoim telewizorze z funkcją Smart TV, czy też na ekranie komputera lub urządzenia mobilnego.

Plan transmisji największych kanałów w naszym kraju przeszedł ogromną metamorfozę. Wszystko sprowadza się do tego, że większość anten telewizyjnych swoją obecnością uraczy nas nie tylko na wielkim ekranie. Takie kanały jak National Geographic wystąpią także jako live stream, proponując cały swój program tv. Nie można być zaskoczonym takim obrotem spraw, ponieważ właściciele stacji telewizyjnych cenią sobie zdanie widzów, którzy z kolei drogę online traktują bardzo poważnie. Na ich wybór ma wpływ przede wszystkim wygoda czy szersza dostępność tej formy transmisji. Na jakiej platformie oglądać więc antenę National Geographic?

National Geographic jako stream w transmisji online

Przedstawiając bardziej szczegółowo ten sposób oglądania kanału National Geographic, trzeba skupić się na kilku fundamentalnych kwestiach. W pierwszej kolejności musimy wiedzieć, iż National Geographic w formie streamu nie jest całkowicie za darmo. Wszystkie strony proponujące program tej anteny swoje usługi opierają o bardzo dobrze rozplanowane pakiety telewizyjne, których jakość zależy właśnie od ceny. Poza tym niezwykle istotnym elementem, nad którym musimy się pochylić jest temat legalności większości witryn internetowych. Kanał National Geographic na żywo stanowi ważną część niezliczonej liczby platform, ale tylko trzy z nich są w pełni zgodne z prawem. Reszta swoje propozycje wystawia nam po prostu nielegalnie. Sprawą, która jest równie ważna może być także sposób dostarczania sygnału. Właściciele uprawnionych do tego witryn stawiają na klienta, dlatego wiele funkcji jest bardzo przyjazne użytkownikom. Jakość obrazu czy prostota w obsłudze to główny wyznacznik wyboru strony przez nowych klientów.

W przypadku anteny National Geographic nie możemy zapomnieć aż o trzech platformach internetowych. Takie "stacje" jak Player.pl, IPLA oraz WP Pilot wspomniany kanał w transmisji live oferują na bardzo przystępnych warunkach. Przechodząc do konkretów, musimy pamiętać, że wszystkie usługi wspomnianych witryn swoją siłę opierają na kilku ciekawych pakietach. Zarówno IPLA, jak i Player.pl oraz WP Pilot w wielu przypadkach oferują nam podobne zestawy, ponieważ ich wielkość w postaci liczby kanałów jest stosunkowo zbliżona. Jeśli chodzi zaś o antenę National Geographic, trzeba w pierwszej kolejności zahaczyć o cenę pakietową. Najtaniej przedstawia się zbiór "Best TV", którym zachęca nas Player.pl. Za atrakcje tego zestawu musimy zapłacić około 35 złotych miesięcznie, ale do dyspozycji mamy trzydzieści jeden kanałów. Pozostałe witryny nie różnią się mocno od swojego przeciwnika. Stawki są praktycznie takie same.

National Geographic i stream w telewizji

Mimo świetnej propozycji, transmisja internetowa stanowi jedynie bardzo dobrą alternatywę dla telewizji. Stream w tradycyjnej formie swoją pozycję zawdzięcza przede wszystkim zdecydowanie szerszej ofercie, ponieważ pakiety są niezwykle duże. W porównaniu do witryn online, obejrzenie tego i innych kanałów na dużym ekranie zależy od tych samych czynników. To my decydujemy, co tak naprawdę wybierzemy, gdyż tak, jak w internecie do wyboru mamy kilka opcji. Jeśli chodzi o telewizję, to dróg jest aż pięć, ponieważ świetne miejsce zajmują właściciele dobrze znanych telewizji. Najlepiej prezentują się stacje Canal+, Cyfrowego Polsatu czy Netii. W tym przypadku nie możemy jednak zapomnieć o usługach Vectry czy UPC, bo w wielu aspektach mają zdecydowanie lepsze warunki. Którą telewizję wybrać?

Kwestia wyboru rozbija się oczywiście o ceny za konkretne pakiety. Trudno jednoznacznie wskazać, który dostawca posiada w arsenale najtańsze czy najbardziej korzystne warunki, ponieważ ich liczba jest naprawdę duża. Na ten moment możemy być jednak pewni, iż wszyscy właściciele gwarantują nam podobne ceny, gdzie najmniejsze zbiory kanałów kosztują już 40 złotych miesięcznie. W tym miejscu należy również zaznaczyć, że większość z tych stacji daje nam inne interesujące korzyści, chociażby w postaci dobrze działającego internetu czy telefony stacjonarnego.

National Geographic - charakterystyka kanału

W przeciwieństwie do innych programów telewizyjnych, antena National Geographic jest niezwykle prosta do zdefiniowania. Całość oferty kanału to bardzo ciekawe programy przyrodnicze. Można wręcz powiedzieć, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, ponieważ obraz jest dostosowany również do najmłodszych. Wśród czołowych programów znajdziemy codzienne życie zwierząt czy ogólne informacje na temat życia natury.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Wt 25/06
 4. Śr 26/06
 5. Cz 27/06
 6. Pt 28/06
 7. So 29/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Spod ziemi Świat serial dokumentalny

  1. W pułapce żywiołów Świat serial dokumentalny

   1. Prehistoryczne potwory Świat serial dokumentalny

    1. Krwawe zagadki przeszłości Świat serial dokumentalny

     1. Porzucone konstrukcje Świat serial dokumentalny

      1. Porzucone konstrukcje Świat serial dokumentalny

       1. Tuż przed tragedią Świat serial dokumentalny

        1. Wielkie konstrukcje III Rzeszy: Atak z powietrza Świat film dokumentalny

         1. Wojna widziana z powietrza Świat serial dokumentalny

          1. Ciemna strona świata Świat serial dokumentalny

           1. Krwawe zagadki przeszłości Świat serial dokumentalny

            1. Koszmarna wyprawa: Zbrodnia i kara Świat serial dokumentalny

             National Geographic Channel HD

             Kanał National Geographic Channel HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
             Zgłoś błąd