Udostępnij:

MTV Polska

Kanał MTV Polska na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. MTV Polska
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Rozrywka
  15 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 3. Netia
  Pakiet Muzyka w Netii
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

MTV Polska jest kanałem o tematyce muzyczno-rozrywkowej. Stacja powstała 7 lipca 2000 roku a od 2017 roku nadaje w jakości HD.

MTV Polska na żywo - live stream online

Kanał nadawany jest 24 godziny na dobę i dociera do ponad 4 milionów gospodarstw domowych w Polsce.

Stacja MTV Polska od wielu lat tworzy oryginalne produkcje dla osób z grupy wiekowej między 13 a 29 rokiem życia. Od wielu lat MTV stara się sprostać wyzwaniu spełnienia zmieniających się oczekiwań młodzieży.

Nowe pozycje programowe, bardzo często przyjmują dość kontrowersyjny charakter. Międzynarodowymi hitami stacji są takie programy jak „Ekipa z Newastle”, „Ex na plaży”, „Niemożliwe!”, „Pimp My Ride”, „Dopasowani” czy też wielki polski hit „Warsaw Shore. Ekipa z Warszawy”.

MTV coraz więcej produkuje programów niezwiązanych z muzyką, jednak trzeba wspomnieć o tym, że kanał wywodzi się właśnie z muzycznych programów, które wciąż można oglądać. Wśród najpopularniejszych programów muzycznych stacji można wymienić „MTV Live”, „MTV Worlds Stage”, „M is for Music” czy „Euro Top Chart”.

W ramówce znaleźć można również relacje z wydarzeń rozrywkowo-muzycznych takich jak „MTV EMA” czy „MTV Video Music Awards”.

Dzięki dużej popularności kanał jest dostępny w telewizjach cyfrowych nc+ i Cyfrowy Polsat, a także najpopularniejszych sieciach kablowych (UPC, Netia, Vectra, Inea) jak również w mniejszych sieciach również tych o charakterze lokalnym i regionalnym.

Stację MTV Polska można również oglądać na żywo przez Internet. Legalnym sposobem na oglądanie kanału jest wykupienie pakietu telewizji w usłudze Player+.

Propozycja większości kanałów telewizyjnych od kilku lat dostarcza nam inne, całkiem interesujące rozwiązania. Poza tradycyjnym oglądaniem na dużym ekranie, mamy bowiem kilka istotnie ciekawych opcji, a ich pion stanowi oczywiście internet. Takie anteny jak MTV Polska możemy obejrzeć jako stream online, który jest stosunkowo młodą formą oglądania wydarzeń. Na ten moment liczba klientów za pomocą tej drogi stale rośnie, aczkolwiek trzeba powiedzieć, iż nadal najlepszą pozycję zajmuje telewizja. Warto jednak pochylić się nad kanałem MTV Polska w drodze online, ponieważ cały program tv jest tam obecny. Do tego mamy wiele atrakcji, których w stacji tv po prostu nie zobaczymy. Na jakiej platformie oglądać więc antenę MTV Polska?

MTV Polska jako stream w internecie

Sytuacja na rynku internetowego nadawania jest naprawdę interesująca. W przypadku live streamu stacji MTV Polska należy poruszyć kilka najważniejszych kwestii, ponieważ są one kluczowe do wdrożenia tego sposobu oglądania. MTV Polska nie jest oczywiście za free, chociaż jego transmisje na żywo są udostępnione bardzo szeroko. Na ten moment możemy być pewni, że pełen program tej anteny zobaczymy aż na trzech platformach internetowych, które o względy widzów walczą w podobny sposób. Przede wszystkim, mówiąc o tych witrynach, nie możemy zapomnieć o prawnych uwarunkowaniach. Jak wiadomo, prawa do nadawania konkretnych anten nie są ogólnodostępne, dlatego trzeba rozdzielić strony legalne od tych mniej zgodnych z prawem. Na rynku przeważa oczywiście liczba platform tych nieciekawych, które zmuszają nas do płacenia ogromnych pieniędzy za każdy miesiąc. Aby tego uniknąć warto zaznajomić się z tematem legalności, który umożliwia również korzystanie z pełnej gamy usług. W tych dopuszczonych do obiegu stronach możemy skupić się na jakości HD czy szansie na oglądanie na wileu urządzeniach.

Konkrety w przypadku internetowego dostępu do kanału MTV Polska są bardzo proste. Nie możemy przede wszystkim zapomnieć o ciekawych pakietach, które proponują nam strony IPLA, Player.pl oraz WP Pilot. Wszystkie te witryny swoją pozycję zawdzięczają właśnie ciekawym zbiorom. Trzeba jednak zaznaczyć, że ostatnia z platforma tak naprawdę nadal walczy o względy klientów, ponieważ jest najmłodszą stroną na rynku. Poza tym czynnikiem, nie znajdziemy zbyt dużych różnic pomiędzy witrynami. Każda z nich swoim klientom proponuje naprawdę atrakcyjne pakiety telewizyjne, a ich ceny są doprawdy atrakcyjne. Obecnie w przypadku stawek należy wspominać o takich liczbach, jak 22 złote za miesiąc czy 35 złotych za miesiąc. Zestawy są jednak o tyle atrakcyjne, że zahaczają tylko i wyłącznie o okres miesięczny, a do naszej dyspozycji jest ponad trzydzieści anten.

MTV Polska jako stream telewizyjny

Świetna propozycja i stosunkowo niskie ceny, nie pomagają jednak w zdecydowanym wyparciu telewizji. Kanał MTV Polska nadal większą liczbę klientów przyciąga przed duży ekran telewizora, gdzie dominuje kilka poważnych graczy. Trudno bowiem z wielkiej piątki wyróżnić jednego właściciela, który w przypadku tej anteny wyróżnia się najbardziej. Takie stacje jak Canal+, Cyfrowy Polsat czy UPC stanowią niemal tę samą pozycję na rynku, a trzeba pamiętać o rosnącej renomie Netii oraz Vectry. Wszystkie te telewizje swoje usługi proponują w oparciu o niezwykle interesujące pakiety. Sytuacja jest więc podobna do tej w temacie internetu. Istotnym czynnikiem, który wyróżnia telewizję jest oczywiście samo opakowanie kanałów, które zdecydowanie przytłacza formę online.

Jeśli chodzi zaś o same ceny, to nie możemy mówić o zbyt dużych różnicach. Stacje Canal+ czy Cyfrowy Polsat wyprzedzają pozostałą trójkę przede wszystkim stażem, gdyż stawki są praktycznie takie same. Na ten moment za najtańsze zbiory telewizyjne zapłacimy już 40 złotych miesięcznie, a do naszej dyspozycji jest nawet 200 anten.

MTV Polska i szczegóły kanału

Mówiąc o antenie MTV Polska należy wspomnieć o bardzo nowoczesnej formie budowania programu. Wszystkie atrakcje są skierowane przede wszystkim do stosunkowo młodych odbiorców. Wśród oferty można bowiem znaleźć programy muzyczne, ale także wyróżniające stację reality show.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

MTV Polska

Kanał MTV Polska na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd