Udostępnij:

MotoWizja

Kanał MotoWizja na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. MotoWizja
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 1. Netia
  Pakiet Sport + emocje plus w Netii
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram

Motowizja to kanał w całości poświęcony tematyce motoryzacyjnej. Właścicielem kanału jest spółka Motowizja Sp. z o.o., należąca do Frame by Frame.

Motowizja na żywo - live stream online

Stacja powstała 15 stycznia 2014 roku, a od 6 maja 2014 roku nadaje w jakości HDTV. Kanał w całości emitowany jest w języku polskim i nadaje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Kanał Motowizja to typowo motoryzacyjna stacja, na której wszystkie programy, magazyny, filmy czy transmisje na żywo poświęcone są tematyce motoryzacji.

W ofercie kanału fani motoryzacji znajdą programy i magazyny dotyczące samochodów, motocykli i aut ekskluzywnych. Ponadto w każdym tygodniu prezentowane są programy z najciekawszych wydarzeń motoryzacyjnych w Polsce i na świecie. Na kanale prezentowane są również programy o historii przemysłu samochodowego czy też zabytkowych aut, dzięki czemu można poznać trochę historii motoryzacji.

Dużą część zajmują również programy dotyczące tego jak świat motoryzacji będzie wyglądać za kilka lat, jakie są najnowsze technologie i planowane rozwiązania. Ponadto Motowizja pokazuje na swojej antenie transmisje takich wyścigów jak np. NASCAR Sprint Cup Series czy wyścigi kartingowe. 

Stacja znajduje się w dużej ilości telewizji kablowych. Dostępność zależy oczywiście od umów podpisanych przez operatorów. Kanał dostępny jest też w telewizji satelitarnej NC+ a w internecie Motowizję można oglądać po wykupieniu pakietu tv w Player+. Wystarczy wejść do internetowego serwisu udostępniającego kanały tv i wykupić odpowiedni pakiet. Następnie można cieszyć się transmisją na żywo kanału na smartfonie, w komputerze czy też na telewizorze z funkcją Smart TV.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Śr 17/07
 4. Cz 18/07
 5. Pt 19/07
 6. So 20/07
 7. Nd 21/07
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

MotoWizja

Kanał MotoWizja na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd