Udostępnij:

MiniMini+ HD

Kanał MiniMini+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. MiniMini+ HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Młodsze dzieci
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Srebrny
  29,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 3. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

MiniMini+ to kanał telewizyjny skierowany do dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Stacja nadaje codziennie w godzinach od 04:00 do 21:00. Właścicielem kanału jest ITI Neovision.

MiniMini na żywo - live stream online

Stacja powstała w 2003 roku i w każdym sezonie nadawania kanału można było liczyć na premiery kreskówek i programów poświęconych dzieciom w wieku 3-8 lat.

Początkowo stacja nosiła nazwę „MiniMini”, ale od 2011 roku wszystkie kanały z grupy C+ miały dodany na końcu „+”.

W pierwszych latach działania kanału, stacja skupiałą się tylko na emitowaniu kreskówek. W kolejnych latach postawiono też na premiery filmowe, a także programy dla dzieci poświęcone zagadkom, ciekawostkom czy też funkcjom edukacyjnym. 

Stacja dostępna jest w tradycyjnej telewizji i internecie. Osoby, które posiadają telewizję satelitarną nc+ posiadają kanał MiniMini+ w pakiecie kanałów z „+”. Do tej grupy należą również: nSport+, Kuchnia+, Alekino+, Teletoon+i Planete+.

Stacja dostępna jest również w wielu sieciach kablowych takich jak UPC, Vectra czy Netia. Dostępność kanału zależy od wybranego pakietu telewizyjnego i jest uzależniona od danego operatora.

Ponadto stację można również oglądać w internecie na legalnej platformie telewizyjnej Player+. Wystarczy wykupić dostęp do odpowiedniego pakietu tv, w którym są dostępne kanały z rodziny C+.

Po wykupieniu dostępu do pakietu tv można oglądać kanały telewizyjne na różnych urządzeniach – komputerze, smartfonie, tablecie czy nawet na telewizorze Smart TV.

Oferta większości stacji telewizyjnych w ostatnim czasie przeszła bardzo duże zmiany. Przede wszystkim w kwestii formy dostarczania sygnału, ponieważ na piedestał weszła transmisja w internecie. Dzięki temu takie kanały, jak Minimini Plus możemy oglądać jako live stream także na mniejszym ekranie. W sprawie tej anteny jest też wiele do powiedzenia. Przede wszystkim to, że Minimini Plus oglądane na żywo po prostu edukuje najmłodszych, co jest niezwykle istotne dla dużego procenta abonentów. Na jakiej platformie obejrzeć programy kanału Minimini Plus?

Stream online z anteny Minimini Plus. Gdzie oglądać?

Program tv kanału Minimini Plus jest bardzo mocno rozpowszechniony, dlatego o jego specyfice nie ma co się rozpisywać. Na jego obecność na dużym ekranie stawiają w szczególności rodzice małych dzieci, które dopiero co stawiają pierwsze kroki w telewizji. Poza bogatą ofertą programową, Minimini Plus jako stream online to świetna alternatywa dla tradycyjnego sposobu oglądania. Wielu klientów preferuje właśnie taki sposób oglądania, ale jest kilka obostrzeń w tej kwestii. W pierwszej kolejności warto zaznajomić się z tym, czy Minimini Plus jest live i do tego za free. Na antenach telewizyjnych, ale także tych internetowych takich szans nie ma, ponieważ jego sygnał nadawany jest na popularnej i płatnej platformie. Gdzie obejrzeć w internecie program Minimini Plus?

Oferta programowa większości kanałów jest nieco szersza. Jeśli chodzi o kanał Minimini Plus i jego stream, nie możemy zapomnieć w szczególności o legalności takich transmisji. Na rynku istnieje bowiem wiele niezgodnych z prawem witryn, które bardzo często wymuszają płacenie pieniędzy. Inną taktykę przyjęła jednak platforma Player.pl Ta witryna skupia się na dostarczeniu najlepszej rozrywki swoim klientom, poprzez legalne pakiety antenowe. Ich liczba jest naprawdę spora, jednak na szczęście kanał Minimini Plus live jest obecny w większości z nich. Poza sportowymi antena ta stanowi lwią część niemal wszystkich zestawów. Ceny za takie zbiory wahają się w granicach od 15 do 30 złotych, przy czym te droższe są z reguły korzystniejsze. Proponują zwłaszcza jakość HD i możliwość oglądania na kilku urządzeniach.

Minimini Plus jako stream telewizyjny

Tradycyjny sposób oglądania tego typu kanałów rozbija się zazwyczaj o wybór najdogodniejszej stacji. Minimini Plus jest bowiem ważną częścią sekcji anten dla dzieci aż na pięciu stacjach. Najpopularniejsze z nich to oczywiście Canal+ oraz Cyfrowy Polsat. Jedna i druga telewizja proponuje nam Minimini Plus i większość jej programów na żywo. Dalej wysoko stoją jednak akcję takich stacji jak Netia, Vectra czy UPC. Te trzy telewizje to najmłodsi gracze na rynku, którzy oferują jednak coś całkiem innego niż popularniejsza dwójka.

Przede wszystkim trzeba pamiętać o nowościach tych telewizji w sprawie dostarczania sygnału z tego i innych kanałów. Liderem jest tutaj w szczególności Netia, która swoją propozycję skupia na podłączeniu światłowodowym. Forma takiej dostawy jest jednak uzależniona od ważniejszych czynników, ponieważ bez odpowiednich prac drogowych nie będziemy mieli takich możliwości. Mieszkań, które nie mają takiego połączenia wciąż jest za mało, dlatego liczba klientów Netii może być mało zadowalająca. Vectra czy UPC nie odbiegają jednak od reszty w kwestii cen. Za pakiety różnego rodzaju zapłacimy już od 40 złotych miesięcznie.

Minimini Plus i szczegóły kanału

Przedstawiając antenę Minimini Plus nie można zapomnieć o konkretnym przeznaczeniu. Jak wspomnieliśmy wyżej jest to ściśle związany z najmłodszymi dziećmi kanał, który za swój priorytet wziął naukę na każdej płaszczyźnie. Przede wszystkim, wszystkie programy tej stacji są pozbawione przemocy, wulgaryzmów czy innych szkodliwych wartości. Minimini Plus ma budować wyobraźnie dzieci, głównie poprzez bajki, ale także programy edukacyjne. Dostawcy programu prezentują na kanale różne praktyczne rzeczy, które z pewnością przydadzą się w przyszłości.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

MiniMini+ HD

Kanał MiniMini+ Plus HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd