Udostępnij:

HGTV

Kanał HGTV na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. HGTV
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra HBO
  35 PLN Za miesiącWybieram
 3. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 4. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 5. Player
  Pakiet Start Extra
  20 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Na start + Internet 150 Mb/s w Netii
  50 PLN Za miesiącWybieram
 2. Netia
  Pakiet TVN w Netii
  5 PLN Za miesiącWybieram
 3. Netia
  Pakiet Wiadomości
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy
  20 PLN Za miesiącWybieram
 3. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Podstawowy + Eleven
  30 PLN Za miesiącWybieram
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Srebrny
  29,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 3. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

HGTV – w pełnej nazwie HGTV Home & Garden, to kanał tematyczny, należący do Grupy TVN. Powstał 7 stycznia 2017 r. zastępując kanał TVN Meteo Active. Stacja nadaje programy o remontach, urządzaniu wnętrz i ogrodów oraz o handlu nieruchomościami.

HGTV na żywo - live stream online

Stacja w swoich programach prezentuje świat oryginalnych i ciekawych wnętrz, metamorfoz mieszkań, domów i ogrodów oraz porad ekspertów. Dedykowana jest osobom, które pragną się zainspirować światowymi trendami i skorzystać ze wskazówek profesjonalistów. Dzięki ich sugestiom projektowanie czy remont już nie będą wydawały się skomplikowane będą mogli wprowadzać w życie swoje pomysły wnętrzarskie. Oferta programowa jest też skierowana do osób, które uwielbiają majsterkować i tworzyć domowe ozdoby własnoręcznie.

W HGTV można wyróżnić programy o kilku specjalnościach. Jedną z gałęzi jest blok o handlu nieruchomościami, z programami np. House hunters – poszukiwacze domów, Poszukiwacze domów, Poszukiwacze zabytkowych domów i Zarobić na remoncie. Kolejnym sektorem są remonty i renowacje, a programy to m.in. Domowe rewolucje, Dorota inspiruje, Darek solo, Para w remont, Zgłoś remont, Domy z potencjałem – wnętrza z pomysłem oraz Remontujemy dom na plaży. W ramówce znajdują się też programy o ogrodnictwie z takimi tytułami jak Nowa Maja w ogrodzie, Ogrodowe rewolucje, Wymarzone ogrody, Polowanie na ogród czy Projekt balkon.

Kanał można oglądać w sieciach kablowych Vectra, Netia, UPC, Inea, platformach satelitarnych NC+ i Cyfrowy Polsat oraz na Player+.

Plan transmisji w różnych kanałów coraz częściej opiera się na różnych formach sygnałowych. Na ten moment takie anteny jak HGTV występują w już jako stream online. Stosunkowo nowa droga oglądania anten programów różnotematycznych skupia się zapewnieniu jak największej wygody widzom. Tradycyjny sposób obejrzenia konkretnego kanału opiera się bowiem na jednostajnym wpatrywaniu się w duży ekran telewizora. Walka na rynku weszła więc na inny poziom, a obecnie nie można powiedzieć, by któryś ze sposób wyraźnie przeważał. Na jakiej platformie oglądać program tv kanału HGTV?

HGTV i stream online. Jak wygląda sytuacją z tą propozycją?

Tak jak w przypadku innych anten, program HGTV rozbija się na dostarczeniu jak najlepszej rozrywki. Na ten moment jest to związane tak naprawdę z transmisją live jako stream. Ta forma dostarcza ogrom możliwości, odróżniając siebie od telewizji w sposób wyraźny. Sam kanał HGTV nie jest co prawda dostępny za free, ale to właśnie niższe ceny za abonament, wyprzedzają telewizję. Antena HGTV na żywo jest dostępna w sposób legalny tylko i wyłącznie na jednej platformie, która już od kilku lat dzierży miano lidera na rynku. Witryna ta swoje propozycje rozbija o wybór odpowiedniego pakietu z kanałami. W dosyć rozbudowanej ofercie znajdziemy również kanał HGTV wraz z całym programem tv.

Prywatna strona Player.pl

Tym liderem, o którym wspomnieliśmy w poprzednich zdaniach jest oczywiście platforma Player.pl. Oferująca dostęp do niemal wszystkich kanałów telewizyjnych strona, w swojej propozycji stawia na widzów. W pierwszej kolejności, ponieważ wszystkie działania dotyczą ściśle powiązanych korzyści dla klientów. Na ten moment w kwestii strony Player.pl trzeba powiedzieć o ciekawych rozwiązaniach dotyczących budowy zestawów antenowych. Takie stacje jak HGTV są obecne w interesujących pakietach, których ceny są zdecydowanie bardziej atrakcyjne, niż abonament telewizyjny. Za "Pakiet Start Extra" zapłacimy zaledwie 30 złotych za okres miesięczny, czyli o wiele mniej niż na dużym ekranie. Po udanym zakupie możemy cieszyć się także szeroką obsługą platformy - zaczynając od jakości HD, a kończąc na możliwościach sprzętowych.

HGTV i jego sygnał w telewizji. Gdzie dokładnie oglądać ten kanał?

Tradycyjna forma oglądania tego i innych anten, nadal stanowi podstawę dla widzów. Z uwagi na różne upodobania czy wiek widzów, możemy zagłębić się w różnorodne propozycje aż pięciu telewizji. Absolutnym liderem w tym temacie pozostaje oczywiście Canal+, czyli macierzysty dostawca sygnału z kanału HGTV. Pierwsza pozycja tej stacji to przede wszystkim świetna oferta pakietowa, choć równie wysoko sytuuje się działania Cyfrowego Polsatu, Netii, UPC oraz Vectry. Obecnie między tymi telewizjami występuje jednak całkiem duża różnica, w szczególności w kwestii formy dostarczania sygnału.

Przechodząc do tych sposób, nie można zapomnieć o takich stacjach jak chociażby Netia, która swoje usługi dostarcza w najbardziej nowoczesnej formie. Światłowód w naszym kraju nadal czeka na największe rozpowszechnienie, ale już teraz trzeba przyznać, że zajmuje bardzo ciekawą pozycję. Wśród klientów jest on chwalony przede wszystkim za swoją jakość o wygodę, gdyż żadne warunki pogodowe nie mogą zakłócić obrazu. Jeśli chodzi o same pakiety, to ceny między sobą się zbytnio nie różnią. We wszystkich tych telewizjach możemy zaobserwować rosnącą liczbę zestawów już po cenach w granicach 40 złotych.

HGTV - charakterystyka kanału

Mówiąc o dokładnej charakterystyce akurat tej anteny, należy wspomnieć przede wszystkim o jej przeznaczeniu. Kanał Home and Garden stawia na swego rodzaju poradnictwo, oparte na budowie domu - jego remontach czy wystroju. Bogata oferta programów proponuje również tematy architektoniczne oraz te związane z pielęgnacją roślin.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Śr 17/07
 4. Cz 18/07
 5. Pt 19/07
 6. So 20/07
 7. Nd 21/07
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

HGTV

Kanał HGTV na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd