Udostępnij:

Disney Junior

Kanał Disney Junior na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. Disney Junior
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Młodsze dzieci
  5 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Disney Junior (Polska) – polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana do najmłodszych widzów, będąca polskim odpowiednikiem międzynarodowego kanału Disney Junior. W Polsce swój debiut miała w grudniu 2006 roku pod nazwą Playhouse Disney jako blok programowy na Disney Channel.

Disney Junior na żywo - live stream online

1 września 2010 roku zaistniał jako osobny kanał, a nowa nazwa kanału Disney Junior obowiązuje od 1 czerwca 2011 roku. W lutym 2019 roku dokonano modyfikacji w położeniu i kolorystyce logo oraz oprawie graficznej kanału.

W ramówce stacji znajdują się seriale edukacyjne, głównie animowane, dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym. W każdym roku kanał emituje premierowe programy dla najmłodszych odbiorców. Przykładami seriali animowanych cieszących się największą popularnością są Klub przyjaciół Myszki Miki, Pidżamersi, Paprika, Mapeciątka, Ulica Dalmatyńczyków 101, Fancy Nancy Clancy, Gigantozaur czy Klinika dla pluszaków. Wśród seriali fabularnych można wyróżnić Leniuchowo i Poruszamy wyobraźnię, a seriali przygodowych – Jake i piraci z Nibylandii. Okazjonalnie na kanale emitowane są filmy animowane, takie jak seria o Aladynie, Kubusiu Puchatku, Kopciuszku, Pocahontas, Pięknej i Bestii, Małej Syrenki oraz Królu Lwie.

Telewizje kablowe, w których można oglądać kanał Disney Junior to Vectra, Netia, UPC, Inea, a satelitarne - NC+, Cyfrowy Polsat. Można go też oglądać na platformie Player +. Programy emitowane są przez 24 godziny na dobę, a abonenci mogą wybrać polską lub angielską ścieżkę dźwiękową.

Plan transmisji dotyczący kanałów telewizyjnych w ostatnim czasie przeszedł przez ogromną metamorfozę. Na początku trzeba przede wszystkim powiedzieć nieco więcej o sposobach transmitowania najlepszych anten. Obecnie, takie kanały jak Disney Junior występują jako stream online, czyli emocjonują bardziej rozwiniętych klientów. Wygoda czy szersza dostępność tej formy skłania coraz więcej osób do przejścia na tę drogę. Na ten moment program tv kanału Disney Junior występuje na dwóch stronach internetowych. Na jakiej platformie oglądać antenę Disney Junior?

Disney Junior - stream online. Gdzie obejrzeć program anteny w internecie?

Szczegółowe przedstawienie internetowej formy kanału Disney Junior jest niezwykle proste. Choć istotne jest zaznajomienie się z kilkoma czynnikami. Przede wszystkim należy pamiętać, iż wiele witryn online swoje usługi prowadzi w sposób nielegalny, gdzie większość gwarantuje swoje oferty po zapłaceniu konkretnej kwoty. Platformy zgodne z prawem nie są oczywiście za darmo, ponieważ Disney Junior tworzy kilka pakietów na wspomnianych witrynach. Dwójka stron, która przewodzi na rynku transmisji internetowych, swoją siłę opiera jednak nie tylko na live streamach w zestawach. Poza tym istotną częścią są same sposoby dostarczania sygnału, a także inne korzyści płynące po zalogowaniu. Na jednej i drugiej platformie możemy spodziewać się gwarancji jakości HD czy możliwości oglądania kanałów na kilku urządzeniach. Do tego dochodzi również szansa na regularne zapisywanie transmisji.

Live stream z anteny Disney Junior jest całkiem dobrze opakowany. W tym przypadku liderami są tylko i wyłącznie dwie strony. IPLA oraz Player.pl oferują nam swoje usługi na bardzo przystępnych warunkach, które w większym stopniu opierają się na pakietach internetowych. Antena Disney Junior jest u obu dostawców w większości zestawów, choć najlepsze pozycje tworzą pakiety dla dzieci. Najtańsze zbiory kanałów podobnych do Disney Junior kosztują tylko 10 złotych miesięcznie. W takim pakiecie zobaczymy anteny z taką samą tematyką. Z kolei za bardziej poszerzone zestawy zapłacimy 35 złotych. Jest to cena za taki sam okres.

Disney Junior i transmisja w telewizji

Mimo świetnej pozycji stron internetowych, na rynku nadal dominuje transmisja telewizyjna. Jej siła wśród klientów jest naprawdę ogromna, aczkolwiek nieprzerwanie musi walczyć o swoje względy. Tak jak w przypadku platform online, tradycyjne oglądanie na dużym ekranie proponuje nam szerokie zestawy. Również w temacie Disney Junior, który jest obecny w kilku stacjach telewizyjnych. W tym miejscu na czele znajdziemy właścicieli takich telewizji jak Canal+, Cyfrowy Polsat, Netia, UPC czy Vectra. Każda z tych stacji w kwestii cen jest do siebie niezwykle zbliżona, jednak kilka z nich gwarantuje zupełnie coś innego. Kilka telewizji wyróżnia się przede wszystkim w sprawie sposobu dostarczenia sygnału.

Tutaj należy wspomnieć chociażby o Netii, ponieważ jest ona liderem jeśli chodzi o innowacyjność. Poza równymi stawkami pieniężnymi, Netia gwarantuje nam zupełnie nowy sposób załączenia sygnału, ponieważ trzeba wspomnieć o światłowodzie. Ta forma wyróżnia się na tle tradycyjnych sposobów, gdyż nie zmusza nas do posiadania anteny czy innych tego typu rzeczy. Jedynym minusem światłowodu może być stosunkowo mała powszechność, bo nadal mało ludzi może sobie na niego pozwolić.

Disney Junior - charakterystyka kanału dla dzieci

Charakteryzując całościowo kanał Disney Junior powinniśmy zwrócić uwagę na nazwę anteny. Wszystkie programy tej anteny opierają się na jak najlepszym zapełnieniu czasu dla dzieci. Poza świetnie opakowanymi bajkami, bardzo dobrze prezentują się seriale młodzieżowe, choć ich liczba jest nie za duża.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

Disney Junior

Kanał Disney Junior na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd