Udostępnij:

Discovery Channel HD

Kanał Discovery Channel HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. Discovery Channel HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Wiedza i odkrycia
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

Discovery Channel to stacja telewizyjna o tematyce edukacyjnej założona w 1985 roku. Kanał Discovery Channel dostępny jest w 145 krajach na całym świecie. 

Discovery Channel na żywo - live stream online

W Polsce kanał pojawił się w 1996 roku a od 2013 roku stacja rozpoczęła nadawanie w jakości HDTV. Stacja Discovery Channel dostępna jest w Polsce w telewizjach satelitarnych, telewizjach kablowych i za pośrednictwem Internetu.

Discovery Channel to kanał na którym poznasz emocjonujące historie i rozrywkę opartą na faktach, poprzez magazyny, filmy i programy popularnonaukowe, przyrodnicze i historyczne.

Osoby posiadające telewizję satelitarną Cyfrowego Polsatu lub NC+ posiadają kanał w pakietach edukacyjno-dokumentalnych. Stacja dostępna jest też w pakietach telewizji kablowych u takich operatorów jak UPC, Vectra, Netia czy Inea. Mniejsi regionalni operatorzy również posiadają kanał w swoich ofertach.

Stację telewizyjną Discovery Channel można również oglądać na żywo w internecie w płatnej usłudze Player+, oferującej nie tylko materiały wideo na życzenie, ale również kanały telewizyjne online. Po wykupieniu pakietu w którym dostępny jest kanał Discovery Channel wystarczy zalogować się na wybranym przez siebie urządzeniu i rozpocząć oglądanie.

Warto dodać, że Discovery oprócz swojego głównego kanały popularnonaukowego posiada w Polsce kilka innych stacji a wśród nich między innymi: Discovery Science, Animal Planet, Discovery Historia, Discovery Life czy Discovery Turbo Xtra.

Discovery Channel w każdym sezonie oferuje dla swoich widzów wspaniałe programy w tym również wiele polskich produkcji takich jak programy Złomowisko PL, Górnicy PL i zagraniczne produkcje jak Morze Złota, Moja szokująca historia i wiele innych ciekawych programów.

W przypadku większości kanałów, kwestia oparta na planie transmisji jest bardzo różnorodna. Specyficzne podejście konkretnych właścicieli telewizyjnych sprowadza się do poszerzenia oferty w strefie sygnałowej. Obecnie takie kanały jak Discovery Channel występują również jako live stream online, czyli zahacza o zupełnie nowe możliwości. Wspomniana forma weszła na poważnie na rynek dopiero kilka lat temu, ale od samego początku zyskała spore uznanie. Na ten moment najwięcej klientów program tv anteny Discovery Channel wybiera, zakładając konta na popularnych platformach internetowych. O ich sile przekonujemy się niemal codziennie. Wygoda czy szersza dostępność, mówiąc kolokwialnie, robią robotę. Na jakiej stronie oglądać program anteny Discovery Channel?

Stream online z anteny Discovery Channel. Gdzie oglądać?

Szczegółowe przedstawienie oferty internetowej kanału Discovery Channel należy rozpocząć od bardziej pobocznych spraw. W tym miejscu na pierwszy ogień powinna pójść kwestia dotycząca legalności większości stron. Live stream anteny Discovery Channel przedstawia się bardzo dobrze tylko i wyłącznie na dwóch platformach. Ich propozycje są oparta na świetnie zbudowanych pakietach, które w większości przypadków są o wiele niższe niż te telewizyjne. Mówiąc jednak o Discovery Channel musimy mieć na uwadze to, iż nie jest on dostępny całkowicie za darmo, ponieważ zestawy są płatne. Stawki rozbijają się o wielkość zestawów, ale także o liczbę widzów danych kanałów. Discovery Channel jest jednak dość przystępny, gdyż swoją obecność zgłasza aż na dwóch stronach. Witryny te są liderami branży telewizji internetowych.

Przechodząc do sedna sprawy, transmisja internetowa w postaci online rozbija się o wybór ze strony klienta. W naszej gestii leży bowiem podjęcie decyzji ostatecznej, ponieważ w przypadku anteny Discovery Channel nie ma monopolu. Aż dwie witryny zajmują się tym tematem - są to IPLA oraz Player.pl. Jak wspominaliśmy wyżej, swoją siłę opierają one na pakietach telewizyjnych, które przyciągnąć nas mogą swoimi cenami. W porównaniu z tradycyjną telewizją, platformy internetowe swój akces zgłaszają już po zestawach na poziomie 50 złotych. Jest to granica za okres miesięczny, a do naszej dyspozycji są jeszcze inne, bardzo ciekawe kanały. Poza tym, istotny jest także sam sposób dostarczania sygnału. Wiemy, że obie strony gwarantują nam jakość HD oraz szansę na oglądanie na wielu urządzeniach mobilnych.

Discovery Channel jako stream telewizyjny

Nadal jednak musimy bardziej myśleć o transmisji w telewizji. Przekazanie sygnału w nadawaniu na dużym ekranie opiera się przede wszystkim na naszych preferencjach, ponieważ do wyboru mamy aż pięć stacji. Kanał Discovery Channel stanowi niemal taką samą część we wszystkich z nich, dlatego najistotniejsza jest oczywiście cena. Najlepsze stawki prezentują właściciele Canal+ czy Cyfrowego Polsatu, ale równie wysoko stoją akcje Netii, UPC oraz Vectry. Różnice zauważymy również w sposobie nadawania.

W tym ostatnim temacie najlepszą sytuację posiada Netia. Ten właściciel swoją atrakcyjność przedstawia po coraz bardziej popularnym światłowodzie, na który decyduje się coraz więcej klientów. Jego "moc" jest taka duża, że nic nie jest w stanie zakłócić odbierania sygnału. Do odbierania obrazu czy dźwięku nie są potrzebne tradycyjne elementy - takie jak antena, gdyż wszystko odbywa się po innej drodze. Jedynym minusem światłowodu jest za to stosunkowo mała dostępność, ponieważ nadal niewiele osób może sobie na niego pozwolić. Jeśli chodzi o ceny, to przedstawiają się one niemal tak samo u całej piątki. Pakiety zaczynają się już od 40 złotych za zestawy standardowe.

Discovery Channel i jego charakterystyka

W przypadku przedstawienia tego kanału najlepszym słowem jest różnorodność. Na antenie Discovery Channel możemy zobaczyć bardzo ciekawe dokumenty niemal na wszystkie tematy popularnonaukowe. Wśród najczęściej poruszanych tematów znajdziemy m.in. motorykę, technikę, inżynierię czy socjologię. Ze wszystkich tych spraw zaczerpnąć możemy wiele inspiracji czy wskazówek.

program telewizyjny tv

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
Brak danych do wyświetlenia

Discovery Channel HD

Kanał Discovery Channel HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
Zgłoś błąd