Udostępnij:

CANAL+ Discovery HD

Kanał CANAL+ Discovery HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. CANAL+ Discovery HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Canal+
  50 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. UPC
 5. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Canal+ Prestige w Netii
  45 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Canal+Prestige w UPC
  59,90 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet CANAL+ Prestige w Vectrze
  49,99 zł Za miesiącWybieram

Canal Plus Discovery to kanał telewizyjny, który powstał w 2015 roku przy współpracy telewizji Canal+ (ITI Neovision) i Discovery Networks. Ramówka stacji skupia się na programach dokumentalnych poświęconych ludziom, osiągnięciom i pasji. Co ciekawe – w związku z wygaśnięciem współpracy Discovery i Canal+, stacja od 1 czerwca 2019 roku zmienia nazwę na Canal+Dokument.

Canal Plus Discovery (Canal Plus Dokument) na żywo - live stream online

Produkcje oferowane przez Canal+ Dokument to liczne programy, magazyny i seriale dokumentalne. Związane są one z ciekawymi ludźmi, miejscami i zakątkami świata do których dostęp można uzyskać właśnie oglądając kanał C+Discovery. Do najpopularniejszych seriali stacji należ między innymi: Raj dla surfera, bazary świata czy Kup pan zamek. W ramówce stacji znajdują się też magazyny C+ takie jak Nie przegap i O co biega?

Kanał telewizyjny Canal+ Dokument (wcześniej Canal+ Discovery) dostępny jest na żywo telewizji i internecie. Aby móc oglądać stację w tradycyjny sposób należy mieć podpisaną umowę z telewizją satelitarną nc+ lub jednym z operatorów sieci kablowych, który posiada umowę z C+. Takimi kablówkami są między innymi UPC, Vectra, Netia czy Inea, ale również inne mniejsze telewizje.

Canal+ Dokument (Canal+ Discovery) dostępny jest również przez Internet za pośrednictwem strony internetowej Player+. Serwis ten jest internetową platformą telewizyjną, która w legalny sposób udostępnia najlepsze kanały telewizyjne między innymi należące do grupy C+. Aby uzyskać dostęp do kanału należy wykupić pakiet C+. Co ważne – użytkownik nie podpisuje żadnej długoterminowej umowy – po miesiącu można zrezygnować z subskrypcji i nie opłacać dostępu do pakietu na kolejny miesiąc.

Sprawa przedstawiania wszystkich kanałów telewizyjnych w ostatnich latach przyjęła zupełnie inny obrót. Obecnie eksperci zajmujący się specyfiką telewizyjną są także zmuszeni do tego, by zaproponować ofertę online. Popularny stream online dotyka niemal wszystkich anten, w tym kanał Canal Plus Dokument. Właściciele tego programu szczególny nacisk kładą właśnie na dostarczenie sygnału w internecie, zwracając szczególną uwagę na jego tematykę. Na jakiej platformie oglądać program tv anteny Canal Plus Dokument?

Canal Plus Dokument - stream online. Co zrobić, by obejrzeć go w internecie?

Propozycja transmisji online dotycząca Canal Plus Dokument opiera się tylko na jednej platformie, ponieważ legalność innych podlega dużym wątpliwościom. Jeśli chodzi o szczegóły, to trzeba przede wszystkim pamiętać o szerokiej dostępności tej witryny, która pod prostym adresem oferuje nam także prostą obsługę. Canal Plus Dokument bardzo często występuje tam jako live stream, ale należy wspomnieć, iż nie jest on całkowicie za darmo. Program tv anteny Canal Plus Dokument jest stosunkowo szeroki, dlatego nie może zaskakiwać wymóg płacenia dodatkowych pieniędzy. Znajdziemy oczywiście popularne "piraty", których jakość jest jednak bardzo słaba. Konkretne ceny tej jednej platformy są niezwykle przystępne, dlatego warto opróżnić minimalnie swoją kieszeń.

Propozycja platformy Player.pl

Witryna, o której enigmatycznie wspomnieliśmy w poprzednich zdaniach, już po swojej nazwie daje do myślenia. Player.pl to od dobrych kilku lat jeden z liderów w branży telewizji internetowych, ponieważ dzięki zaufaniu klientów, zyskuje coraz lepsze opinie. Na ten moment, w sprawie Canal Plus Dokument możemy powiedzieć niewiele, gdyż wspomniany kanał nie jest nadrzędną ofertą strony. Tak jak inne standardowe anteny znajdziemy go w stosunkowo dużej liczbie pakietów, choć nie ma tak dużej pozycji. W porównaniu chociażby z kanałami sportowymi jego miejsce jest dosyć odległe, ale szukający Canal Plus Dokument z pewnością się nie zawiodą. Obecnie ceny za pakiety z tą anteną zaczynają się już od 15 złotych miesięcznie. Droższe zestawy, ale i z lepszą jakością przekraczają dwukrotność tej kwoty.

Canal Plus Dokument i stream w telewizji

Tradycyjny sposób oglądania tego i innych kanałów bardzo dzielnie odpiera ataki bardziej nowoczesnego rywala. Wszystko jest jednak spowodowane działaniem samych klientów, którzy mimo obecności świetnej alternatywy nadal wybierają oglądanie na dużym ekranie telewizora. Canal Plus Dokument i jego możliwości poznamy dopiero później, ale teraz powinniśmy zaznajomić się ze specyfiką transmisji w tv. Całość procesu rozbija się tylko i wyłącznie o wybór konkretnej stacji telewizyjnej. Opisywany kanał jest ważną częścią propozycji aż pięciu telewizji: Cyfrowego Polsatu, Netii, Vectry czy UPC. Absolutnym liderem jest jednak stacja Canal+, która zapoczątkowała nadawanie tej anteny.

Jeśli chodzi o jakikolwiek podział wśród tych właścicieli, to trzeba przede wszystkim powiedzieć o sposobie dostarczania sygnału. Na ten moment musimy zająć się chociażby Netią, która w swojej ofercie stawia w bardzo znaczący sposób na światłowód. Ta forma dostarczania i nadawania obrazu jest stosunkowo nowa, ale już niezwykle mocno rozpowszechniona. Opiera się na tym, iż do oglądania nie potrzebujemy żadnej anteny. Ta funkcja ma praktycznie same plusy, ponieważ nie spotkamy zakłóceń również przy okazji złych warunków pogodowych.

Canal Plus Dokument i jego charakterystyka

Właściciel stacji Canal+ tworząc kanały tematyczne nie wysilał się, jeśli chodzi o nazewnictwo. Tak jak w przypadku innych anten z tej grupy bardzo łatwo możemy wywnioskować to, czym zajmuje się wspomniany kanał. Mówiąc o Canal Plus Dokument należy wspomnieć w szczególności o różnej tematyce dokumentów. Na swojej drodze spotkamy produkcje czysto naukowe, przyrodnicze, a także te dotyczące współczesnego świata. Kanał ten przedstawia również historie zwykłych ludzi.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 31/05
 4. So 01/06
 5. Nd 02/06
 6. Pn 03/06
 7. Wt 04/06
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Złomowisko PL Świat serial dokumentalny

  1. Złomowisko PL Świat serial dokumentalny

   1. Złomowisko PL Świat serial dokumentalny

    1. Nagi instynkt przetrwania Świat serial dokumentalny,

     1. Nagrani - przyłapani Świat serial dokumentalny,

      1. Nagrani - przyłapani Świat serial dokumentalny,

       CANAL+ Discovery HD

       Kanał CANAL+ Discovery HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
       Zgłoś błąd