Udostępnij:

AXN HD

Kanał AXN HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. AXN HD
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Netia
 3. Platforma CANAL+ (nc+)
 4. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 5. UPC
 6. Vectra
 1. Netia
  Pakiet Seriale w Netii
  10 PLN Za miesiącWybieram
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram
 1. UPC
  Pakiet Podstawowy w UPC
  59,99 zł Za miesiącWybieram
 1. Vectra
  Pakiet Złoty
  49,99 zł Za miesiącWybieram
 2. Vectra
  Pakiet Platynowy
  69,99 zł Za miesiącWybieram

AXN to kanał telewizyjny, którego właścicielem jest grupa Sony Pictures. Stacja powstała w 1997 roku i objęła wówczas rynki azjatyckie. W Polsce kanał pojawił się w 2003 roku a od 12 lipca 2010 roku nadaje w jakości HDTV.

AXN na żywo - live stream online

W 2006 roku AXN otworzyło w Polsce dwa nowe kanały zadedykowane prdukcją kryminalistycznym, policyjnym i detektywistycznym oraz sci-fi (AXN Crime, AXN SciFI). Nowe stacje zostały jednak przekształcone w 2013 roku i obecnie oprócz głównego kanału AXN posiada w swojej ofercie następujące stacje:

- AXN White – kanał prezentujący amerykańskie i europejskie filmy i seriale

- AXN Black – kanał prezentujący filmy akcji

- AXN Spin – kanał adresowany do młodzieży.

Stacja AXN HD dostępna jest w telewizjach satelitarnych nc+ i cyfrowego Polsatu. Kanał można znaleźć również u operatorów telewizji kablowej takich jak UPC czy Vectra, ale również i mniej popularnych, które swoją działalność opierają tylko na wybranym mniejszym regionie lub lokalnym rynku.

Kanał można też oglądać legalnie na żywo przez internet wykupując dostęp do pakietu telewizyjnego serwisu Player+. Po wykupieniu usługi wystarczy zalogować się na wybrane urządzenie (Smart TV, laptop, komputer, tablet, smartfon) i rozpocząć oglądanie.

W ofercie programowej AXN znaleźć można bardzo dużo znanych i lubianych filmów oraz seriali takich jak: seria seriali CSI Kryminalne Zagadki (Las Vegas, Miami, Nowego Jorku), Dr House, Doktor Who, Agenci NCIS, Agenci NCIS Los Angeles.

Stream online z kanału AXN stał się czymś powszechnym, ponieważ większość widzów nie wyobraża sobie ograniczenia w temacie tej formy. Jej wygoda, a także zdecydowanie większa dostępność mówiąc kolokwialnie, robi robotę, dlatego bardzo ważne jest zaznajomienie się z jej szczegółami. Na ten moment program tv anteny AXN rozbija się więc na kilka poważnych graczy na rynku. Do naszej dyspozycji są trzy witryny, aczkolwiek nadal to telewizja cieszy się większym zainteresowaniem. Na jakiej platformie oglądać więc program kanału AXN?

AXN - stream online. Jakie strony gwarantują nam ten sposób oglądania?

Możliwości dotyczące transmisji internetowych są dosyć dobrze znane. Jeśli chodzi o kanał AXN to jego dostępność jest naprawdę duża, ponieważ swoje propozycje gwarantują aż trzy platformy internetowe. Live stream w przypadku tego i innych anten zależy jednak od kilku czynników. Przede wszystkim trzeba pochylić się nad legalnością wszystkich platform, ponieważ wiele z nich działa nie do końca legalnie. Ważne jest zatem, by opłacać witryny, które mają pozwolenie na działalność. W tym gronie mamy trzy strony internetowe, których siła opiera się na pakietach telewizyjnych. Poza tym niezwykle istotną kwestią jest jakość dostarczanego sygnału, który możemy pobierać na żywo w jakości HD. Do tego dochodzi również szereg innych możliwości, takich jak oglądanie na kilku innych możliwościach. Wśród nich są tablety, smartfony czy laptopy.

Jeśli chodzi o szczegółowe przedstawienie oferty transmisji internetowych, musimy wspomnieć o trzech platformach. Player.pl, IPLA oraz WP Pilot swoje usługi proponują nam na bardzo przystępnych warunkach. W tym miejscu należy powiedzieć o pakietach telewizyjnych, które są w niezwykle ciekawych cenach. Za kanał AXN w wybranym zestawie zapłacimy nawet 25 złotych za okres miesięczny. Jest to gwarancja nieco zmniejszona, gdyż zawiera tylko kilkanaście anten telewizyjnych. Nieco większe pakiety, bo proponujące ponad czterdzieści kanałów, kosztują 70 złotych. Jest to stawka za ten sam okres, a o sposób płatności nie powinniśmy się martwić. Na każdej z tych stron możemy w dowolnej chwili anulować nasz abonament.

AXN i jego stream telewizyjny

Mimo świetnej i coraz bardziej rosnącej pozycji, strony internetowe muszą uznać wyższość tradycyjnego sposobu oglądania. Kanał AXN w transmisji live na dużym ekranie telewizora dostarcza nam niezapomniane atrakcje czy korzyści. Poza zdecydowanie szerszą ofertą, bo tę antenę gwarantuje nam pięć stacji, możemy skorzystać z dodatkowych usług. Canal+, Cyfrowy Polsat, Netia oraz UPC i Vectra są podobne, jeśli chodzi ceny za konkretne pakiety. Największą różnicą w temacie właścicieli tych stacji jest forma dostarczania sygnału - zarówno w kwestii obrazu czy dźwięku.

Światłowód to słowo, które w tym kontekście wysuwa się na pierwszy plan. Do tej pory byliśmy bowiem przyzwyczajeni do antenowych sposobów otrzymywania sygnału, ale w ostatnim czasie wszystko uległo metamorfozie. Wspomniana droga oglądania przede wszystkim nas nie ogranicza, ponieważ żadne warunki pogodowe nie zakłócą transmisji. Istotnym minusem światłowodu jest jego stosunkowo niska dostępność, gdyż większość miejscowości jest dopiero w fazie podłączania się do niego. Wracając do samych stawek pieniężnych, możemy mówić o cenach w granicach 40 złotych, choć droższe pakiety gwarantują nam więcej korzyści. Poza telewizją możemy zaopatrzyć się w telefon stacjonarny czy internet.

AXN - charakterystyka tego kanału

Szczegółowa charakterystyka anteny AXN krąży wokół jednego tematu. W tym miejscu najlepszą pozycję zajmują najlepsze filmu fabularne - w szczególności w produkcji zagranicznej. Do naszego użytku mamy filmy kryminalne, sensacyjne, ale także komediowe. Do tego dochodzą również najlepsze seriale z tych samych gatunków.

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Śr 17/07
 4. Cz 18/07
 5. Pt 19/07
 6. So 20/07
 7. Nd 21/07
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. S.W.A.T. Świat serial sensacyjny

  1. FBI Świat serial kryminalny

   1. FBI Świat serial kryminalny

    1. S.W.A.T. Świat serial sensacyjny

     1. S.W.A.T. Świat serial sensacyjny

      1. FBI Świat serial kryminalny

       1. FBI: Most Wanted Świat serial kryminalny

        1. FBI Świat serial kryminalny

         1. FBI Świat serial kryminalny

          AXN HD

          Kanał AXN HD na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
          Zgłoś błąd