Udostępnij:

AMC

Kanał AMC na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
 1. AMC
 2. PolskaPL
 1. Kanał dostępny na platformach online:
 2. Player
 1. Player
  Pakiet Start Extra MAX
  70 PLN Za miesiącWybieram
 2. Player
  Pakiet Start Extra Best TV
  30 PLN Za miesiącWybieram
 1. Kanał dostępny na platformach telewizyjnych:
 2. Platforma CANAL+ (nc+)
 3. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
 1. Platforma CANAL+ (nc+)
  Pakiet Oferta platformy satelitarnej Canal+
  75 zł Za miesiącWybieram
 1. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium MAX
  100 PLN Za miesiącWybieram
 2. Polsat Box (Cyfrowy Polsat)
  Pakiet Premium
  60 PLN Za miesiącWybieram

AMC to amerykański kanał telewizyjny, który został założony w 1984 roku i od początku emitowano na nim amerykańskie filmy kinowe. Początkowo stacja nosiła nazwę American Movie Classics, ale od 2003 roku używana jest już skrócona wersja nazwy.

AMC na żywo - live stream online

Kanał razem ze zmianą nazwy w 2003 roku rozpoczął też nowy etap w swojej działalności i nie skupia się już tylko na klasycznych amerykańskich filmach, ale również innych produkcjach.

W Polsce kanał AMC pojawił się 6 maja 2016 roku i jest dostępny w telewizjach satelitarnych, sieciach kablowych a także na żywo przez Internet.

Stacja dostępna jest w obydwu platformach satelitarnych działających w Polsce (NC+ oraz Cyfrowy Polsat). Kanał ten jest dostępny w pakietach z innymi kanałami filmowymi.

Stacja dostępna jest też w wybranych sieciach kablowych – tych największych jak Vectra, Netia czy UPC, a także w mniejszych lokalnych kablówkach. Warto zapoznać się z listą kanałów dostępnych u twojego operatora aby potwierdzić dostępność tego kanału.

Dla osób lubiących oglądanie kanałów tv na żywo przez Internet mamy doskonałą wiadomość – stacja AMC dostępna jest w usłudze Player+. Wystarczy wybrać pakiet telewizji i rozpocząć oglądanie kanału na wybranym przez siebie urządzeniu, które ma dostęp do Internetu – tablet, smartfon, laptop czy telewizor z systemem Smart TV.

Aktualnie emitowanymi serialami na antenie AMC są między innymi: NOS4A2, Dietland, Lodhe 49, MCMafia, Terror, Syn, Preacher czy Humans.

Gdzie oglądać live stream z kanału AMC? To pytanie akurat w kontekście rosnącej roli platform internetowych jest niezwykle istotne, ponieważ wspomniana antena nie jest aż tak popularna. Na ten moment wszystkie atrakcje czy ogólne usługi tego kanału są dostępne tylko na dwóch stronach internetowych. Są one jednak bardzo dobrze zbudowane, głównie w kwestiach jakościowych oraz prostoty obsługi. Nie można jednak ukrywać, że prawdziwym liderem w tej sprawie są transmisje telewizyjne. Na jakiej platformie obejrzeć program tv anteny AMC?

AMC i stream online. Jakie strony gwarantują nam tę formę transmisji?

Mówiąc o kanale AMC trudno pominąć kilka istotnych przyczyn, dla których jego rozpowszechnienie jest tak niskie. W tym miejscu istniej wiele obostrzeń, które dotyczą przede wszystkim spraw związanych z prawami transmisyjnymi. Na ten moment świetną pozycję w kwestii nadawania anteny AMC na żywo zajmują dwie platformy internetowe. Ich siła opiera się tradycyjnie na pakietach telewizyjnych, aczkolwiek ważne w tym miejscu jest także zgodność prawna. A ona w większości przypadków pozostawia wiele wątpliwości. Wszystkie telewizje internetowe poddaje się weryfikacji, aczkolwiek nadal istnieje dużo stron niezgodnych z prawem. Aby być dobrze zaznajomionym z tym tematem, musimy zdać sobie sprawę z tego, iż tylko dwie witryny gwarantują nam szeroki dostęp. Poza tym możemy napotkać nieciekawych właścicieli. Same strony oferują nam bogatą w możliwości obsługę - chociażby świetną jakość HD czy oglądanie na kilku urządzeniach.

Schemat w przypadku kanału AMC jest praktycznie taki sam. Platformy Player.pl oraz IPLA proponują nam swoje usługi na bardzo korzystnych warunkach, w oparciu o pakiety telewizyjne. Mimo słabemu rozpowszechnieniu tej anteny, zestawy na tych popularnych witrynach są niezwykle ciekawe. Nas interesują oczywiście sprawy związane z cenami, ponieważ chcemy po prostu płacić mniej niż za telewizję. Takie możliwości istnieją, gdyż na ten moment AMC z całym swoim arsenałem działa już od 20 złotych miesięcznie. Jest to jedna z dwóch propozycji, ponieważ jedna z wymienionych witryn stawia na szersze udostępnienie nie tylko tego kanału. Za 70 złotych w tym samym okresie czasu, mamy okazję do oglądania dodatkowych trzydziestu dziewięciu anten, również w jakości HD.

AMC jako transmisja telewizyjna

Ten mało popularny kanał ma swoją dobrą pozycję również w telewizji. W zasadzie musimy przyznać, iż jego siła na dużym ekranie jest nieco większa, ponieważ do naszej dyspozycji są trzy stacje. Liderami oczywiście są właściciele Canal+ czy Cyfrowego Polsatu, ale równie dobre miejsce w tej hierarchii piastuje Netia. Wszystkie te telewizje gwarantują nam podobne ceny, ale różnica rozbija się w sposobie dostarczania sygnału. W tej kwestii do wyboru mamy przede wszystkim tradycyjne formy - z koniecznością montowania anteny zewnętrznej. Poza tym istnieje jednak inna, całkiem interesująca droga. Która stacja ją proponuje?

Absolutnym liderem w temacie światłowodu jest oczywiście Netia. Telewizja, która jest najmłodsza z całego zestawienia, stawia na nowoczesne sposoby, cieszące się ogromną popularnością. Wspomniany światłowód dotyka sprawy wygody, ponieważ żadne warunki pogodowe nie ograniczają swobody oglądania. Bardzo dużym minusem jest jednak mała dostępność, gdyż stosunkowo mało domów jest podłączonych do światłowodu.

AMC i jego charakterystyka telewizyjna

Ogólna charakterystyka kanału AMC jest niezwykle prosta. Wszystkie programy emitowane na tej antenie dotyczą filmów fabularnych, które tylko i wyłącznie dotyczą produkcji amerykańskich. Największą oglądalność mają jednak popularne seriale, które od kilku lat biją rekordy widzów przed ekranami telewizorów. Tutaj dominuje produkcja "Zadzwoń do Saula" czy "The Walking Dead".

program telewizyjny TV

 1. Dziś
 2. Jutro
 3. Pt 26/04
 4. So 27/04
 5. Nd 28/04
 6. Pn 29/04
 7. Wt 30/04
Program telewizyjny kanału Wydarzenia na kanale
 1. Egzorcyzmy Wiktorii Świat horror

  1. Ja, śmiertelnik Świat film SF

   1. Ingenium Świat thriller

    1. Zoom In 2022 Świat Magazyn Filmowy

     1. Sinbad i zderzenie furii Świat Film Przygodowy

      1. Pogromcy duchów II Świat komedia SF

       1. Wilk Świat horror

        1. Legenda Zorro Świat Film Przygodowy

         1. Człowiek na krawędzi Świat thriller

          1. Wdowy Świat dramat kryminalny

           AMC

           Kanał AMC na żywo i online - live stream za darmo w internecie i telewizji?
           Zgłoś błąd