Udostępnij:

Sport.tvp.pl

Oglądaj kanały telewizyjne w Sport.tvp.pl - sprawdź pakiety telewizji i opinie o Telewizji Sport TVP PL
 1. Sport.tvp.pl
  Pakiet TVP Sport
  1. Kanały telewizyjne:
  2. TVP Sport HD
  3. VH1
  free za darmoWybieram

Sport.TVP.pl to darmowa platforma telewizyjna oferowana przez Telewizję Polską. Na strony internetowej prezentowane są transmisje na żywo do których prawa posiada Telewizja Polska. Bardzo często transmisje oferowane w serwisie są identyczne jakie oferuje kanał TVP Sport.

W wielu przypadkach gdy dwa wydarzenia odbywają się w tym samym momencie, telewizja Polska rozdziela transmisje i oferuje dwie niezależne  relacje na żywo w swoim serwisie.

Transmisje oferowane przez serwis sport.tvp.pl są całkowicie darmowe. Wystarczy wejść na podaną stronę internetową i wybrać zakładkę „Transmisje”. Następnie pojawi się lista wszystkich relacji na żywo – tych które są na kanale TVP Sport, jak również dodatkowe transmisje dostępne tylko przez stronę www.

TVP posiada prawa sportowe do wielu dyscyplin, rozgrywek i lig. Do najpopularniejszych należą mecze Ligi Mistrzów, Polskiej Ekstraklasy, spotkania towarzyskie i eliminacyjne reprezentacji Polski jak również największe turnieje futbolowe którymi są Mistrzostwa Świata czy Europy.

Ponadto TVP transmituje również wydarzenia nie tylko piłki nożnej, ale również hokeja (Polska Liga Hokejowa i NHL), sportów zimowych (skoki narciarskie, biegi narciarskie, łyżwiarstwo), lekkoatletykę (zawody w Polsce i Europie, Mistrzostwa Świata, Mistrzostwa Europy, Igrzyska Olimpijskie), tenis (turnieje kobiet WTA), boks (gale bokserskie organizowane w Polsce i za granicą) oraz wiele innych rozgrywek i dyscyplin które nie sposób policzyć i wymienić.

Sport.tvp.pl

Oglądaj kanały telewizyjne w Sport.tvp.pl - sprawdź pakiety telewizji i opinie o Telewizji Sport TVP PL
Zgłoś błąd